Vecera = zeleninovy salat

amalka22

mmm neviem podla mna je najlepsie namiesto vecery si dat tak pohar zeleninovej stavy, mozte si to aj dochutit, paradajky by som na veceru rozhodne nejedla lebo maju vela cukru a to uz telo nestihne stravit, ta stava je lahsie stravitelnejsia. ja som si kupila taku moc moc chutnu taky mix roznej zeleniny na www.bioaktiv.sk

mendy

baby dneska som si na veceru dala salatik s paradjkou paprikou sampionmi s cottage syroom je nizkokaloricky 100g ma 400kj co je ako 1 banan:)

zeleninka

Zboznujem na veceru opsleat si zeleninkuuu- paradajku uhorku cibulkz papriku, co len najdem a do toho buchnut cottage chesse:):):)

redkovka

Presne tak...ja som si teraz takto preonacila priatela, vzdy jedaval iba mäso+zemiaky prip. ryzu a minimum zeleninky. Kedze je mäsovy typ, pripravujem mu mäsko na rozne sposoby /vzdy mam napacovane neake flakoty v chladnicke/ a k tomu mu uvarim brokolicku s mrkvou a polejem olivacom, alebo pripravym chutny salatik. Celkom rychli si zvykol :)

radca

Je to ovela lepsie ako hladovka. Mnoho ludi totiz asi netusi, ze bez prisunu ucitych vitaminov a aminokyselin sa tuk spalit neda a to ani keby zomierali od hladu.

preco nie

preco nie?
preco chudnut nejedenim, ked sa da krasne a lahko schudnut...
a ako niekto vravi, po 6 nejest, ved to je taka hlupost az to boli v hlave...
iba sa take dievcata trapia a este si aj zdravie kazia, ked nedostava telo to co potrebuje...
keby som chcel chudnut tak na veceru papam tiez zeleninovy salat a trosku bielkovin ako vravi redkovka..
a ten pohyb tam nesmie chybat...
moj pohlad na vec:)

redkovka

Myslim, ze je to to najvhodnejsie jedlo /v spojeni s bielkovinami/ na veceru. Pred 10 rokmi som si takto upravila stravu a schudla som za 3 mesiace 12 kil, samozrejme zacala som sa aj hybat cca hodinku denne a doteraz ma to drzi. zelenina sa pre mna stala tym najnaj jedlom, ci uz surova, alebo tepelne upravena.