UZIVANIE ROACCUTANU CEZ LETO ???

Príspevok v téme: UZIVANIE ROACCUTANU CEZ LETO ???
ika_

prosim Vas, moze sa tento liek uzivat aj cez leto? mam 23 a stale ma trapi akne. vidim to ako poslednu moznost, skusit tento liek, aj napriek vsetkym tym vedlajsim ucinkom... vyskusala som uz toho vela, ci kozmetiky, tee tree, zihlavove caje, pitie cistej vody, zinok, betakaroten, ziadne tazke mastne jedla... ale vysledok ziadny. raz je to o nieco lepsie a potom sa to zhorsi a stale dokola. hlavne ked mi skonci menstruacia, po nej je to vzdy hrozne. preto si myslim, ze v mojom pripade je to asi hormonalny problem, dedicne. chystam sa ku koznej lekarke, ale chcela by som sa vopred spytat, ak mate niekto skusenosti prave s roaccutanom, ci by som ho mohla zacat uzivat aj teraz cez leto, alebo je tam nejake riziko? dufam, ze niekto poradi... vopred dakujem!

zuzu1

ak je to hormonalna zalezistost, preco neskusis hormonalnu antikoncepciu, ta zvykne plet upravit, hlavne ak je to z tohoto dovodu

ika_

bio, ak by si bol/bola ochotný/-á poradit, budem rada... moj mail: ika_9@azet.sk
ale bola by som rada, ak by som tu este od niekoho dostala odpoved aj na moju otazku... poradte niekto prosim