Candivac - Candida

RNG

Zle travenie,
potravinove intolerancie,
znicenie probiotik antibiotikami,
dieta bohata na rafinovane cukry a sacharidy s vysokym glycemickym indexom, to vsetko su dovody na premnozenie candidy v crevach a tym aj celkove v tele, lebo stracame protikandidovu ochranu probiotik, ktore ju vyrabaju neustale v nas.

Preto je treba candidu vynicit, nasadit do criev silne ucinne probiotika a vyhybat sa strave s mnozstvom volnych cukrov a sacharidov.

Zialbohu, vacsina ludi sa nevie vyhnut obcasnemu pouzivaniu atb. (ja osobne ich nepouzivam a nahradzujem roznymi ucinnymi antimikrobialnymi doplnkami), ale po nich alebo este aj pocas ich pouzitia treba na floru v crevach brat silne probiotika, aspon na noc, nech sa mozu rozmnozit a kolonizovat creva, cim zaroven potlacia candidu a rozne ine plesne a skodlive bakterie, vyrobia mnozstvo antimikrobialnych latok a pomozu nam vyzdraviet.

aadrin

uf smmr...teda v tomto ohlade ti ja poradit neviem(snad prave pre teba by bola vhodna protikvasinkova dieta, co vsak znamena dodrzat ju 100%, ZIADNY CUKOR,ale vsetko uz napisal RNG nizsie - mimochodom zaujmalo by ma - ci sa RNG aj stretava v praxi so zenami trpiacimi vsetkymi tymito problemami, alebo je len scitany ??? verim, ze vela dievcatam poradil, ale aka je prax??)... drzim palce..urcite je tazke dobojovat s mykozou a teraz toto...vela stastia...

no a moje skusenosti s candivacom...mykozou sa zaoberame(ja+partner) uz 1,5 roka ,momentalne 2 mesiace bez priznakov, za ten cas som prestala plavat, utrpel nas sexualny zivot, psychika, proste zmenilo nam to zivot....avsak nevzdali sme to...vyskusali sme asi vsetko dostupne na trhu vratane diety, cipkov,masti,tabliet, probiotik, multigynu, 3mesacnej antibiotickej liecby, imunologa a pod. ...po tomto vsetkom netusim co zabralo :) ale dolezita je psychika, nevzdavat to...ved raz to musi prejst baby... ja momentalne pouzivam modry lactacyd, berem probiotika, multigyn hned ako zacitim neake svrbenie, nepijem sladene napoje,pouzivam neparfumovane vlozky,ziadne tampony, intimky len ak je to potrebne,ziadna pena do kupela, ziadna avivaz na pradlo a uteraky, takisto ziadne farbene a parfemovane toaletaky,...mozno vam to pride smiesne,ale po mykoze zvyknem spodne pradlo zehlit(nech to vyhubim)! rovnako je dolezite dat si pozor na prechladnutie dievcata... momentalne sa sa citime fajn, zacali sme opat plavat,milovt a pod. :) drzim palce

smmr

Ahojte,
uz dlhsie ma trapili gynekolog.problemy,ale to uz nie je moj najvacsi problem. Ked uz som myslela,ze som sa zbavila kvasiniek(co sa mi podarilo nejakymi liekmi,vymedzenim cukru,pouzivanim nemenovanej intimnej hygieny,preventivnym pouzivanim Multi-gyn,treba aj vela bielych jogurtov...)Lekar mi nasiel v stolici kvasinky!pritom nemam ziadne problemy, az na zhorsenie pleti..zacala som s dietou(treba vynechat aj cierne pecivo?).Co by ste mi este poradili na znicenie kvasinky v zaludku?dakujem velmi pekne

nika.lilly

Dobrý deň :-)

hladáme 10 ludí, ktorý sa potrebujú zbavit kvasiniek.

Špeciálna akcia Wellness cetra na Národnej triede v Prahe.

Protikandidózne programy šité na mieru, 10 rokov zkúseností na českom trhu.

Nezávazné informácie na moje.bylinky@gmail.com