trava plus alkohol

Proxy

Ani ne už som miešal alkohol s trávou a bolo to celkom v pohode ale nechcel by si ma vidieť na druhyy deň xD a ináč k stavom celkom v pohode akurát kamoš ma niesol domov xD asi tak

dano111

to: Dr jajboli.. co to splietas, ona sa pytala na ucinky, ked sa to berie spolu. Ano, alkohol je otupujuci, moze zanechat nasledky, clovek MOZE byt agresivny, nekludny, panovacny, mat navyk... No to sa nestane kazdemu. Nie, po trave cloven nie je agresivny, ano, nie, praveze je kludny, panovacny nie je vobec a s fyzickym navykom som sa nestretol. Pocity su pri oboch "drogach" "ruzove". Rodina "pri trave" nema ako trpiet, pri alkohole moze. (za to moze navykovost).
Takze spat ku povodnej otazke; ake ma ucinky pozitie alkoholu a travy? Pri kazdom rozdielne, tak ako ked si da 100 ludi iba alkohol, tak nema rovnake ucinky. No myslim, ze najma alkohol (v kombinacii s travou) ma na svadomi nezelane ucinky.

Dr jajboli

je to veľmi , veľmi zlé, otupujúce a môže to zanechať následky. Človek sa stáva agresívnym, nekľudným, panovačným, zrýchlený tep, mdloba, návyk, proste veľmi zlé. Netreba to skúšať!!!!!! On ten pocit je v tom okamihu "ružový", ale potom sodoma-gomora. Trpí tým rodina!Ale aj samotný konzumant