Čo na strie na zadku?

Budajka

Tinuška11 pomohol ti ten gélik?? Ja teraz používam elastiq, zatiaľ len krátko, zdá sa mi, že mi pomáha že mi blednú strie a zjemňujú sa, ku kožnej mi ani nenapado ísť :) tak napíš pls že ako ti pomohol a koľko to trvalo

tinuška11

čaute baby bola som u kožnej so striami na zadku predpisala mi hirudodid gel:)tak som zvedavá či pomôže. červené strie majú vyblednúť a stiahnuť sa a ževraj aj povrch pokozky nebude taky \"hrbolatý\" som zvedaá či pomôže aj na tie staršie už biele jazvičky :) naštastie su tak že sú schované pod nohavičkami ;)

ivana.z

Ahojte, za dermatologickú firmu Medaprex by som vám rada odporúčila, jeden z najúčinnejších výrobkov na strie vôbec, a to je "New Gel+ E silikónový gél na jazvy". Tento silikónový gél je klasifikovaný ako zdravotnícky prostriedok a v rámci USA získal certifikáciu FDA. Certifikácia FDA je udeľovaná prípravkom, ktoré majú preukázanú viac než 50 % účinnosť. Ženy aj muži s problémom so striami na zadku, bruchu, chrbte ci prsiach si tento gél na strie a jazvy veľmi vychvaľujú, lebo ich dokáže viditeľne redukovať už za 4-8 týždňov. Nie je prehnane drahý a podľa recenzií funguje výborne, tak skúste pozrieť na
www.medaprex.cz

bebe0123

Ahojte :) Mám rovnaký problém mám 13 rokov nepribrala som ani neschudla stravujem sa normálne pohybu mám dosť a aj tak mám na zadku biele až do fialova sfarbené strie :( Skusila by som aj neaký krém len musí byť dosť lacný a aby som ho zohnala v drogeríí :P Pls. pomoooc

mojamojaja

Tak tak má ich skoro každá /či tá čo viac vyrastie v puberte alebo po pôrode/ netreba si tým lámať hlavu...sme krásne také aké sme a v dnešnej dobe keď je možnosť si kúpiť veľa pekného oblečenia čo zamaskuje nedostatky ... no v prvom rade sa treba správať ako žena - dáma :)

Miska1100

No strií sa dá veľmi ťažko zbaviť, sú vlastne jazvičky. Treba hlavne pokožku neustále natierať. Kamoška mi poradila, že na zmiernenie strií jazvičiek je výborný vitamín E, našla som jeden prípravok od Frownnies - sérum na strie. Používala som ho aj na jazvičku čo som mala po operácii a tá sa viditeľne zredukovala, detto strie čo som mala na zadku po pôrode, vyskúšajte mne to pomohlo. Sérum som našla na www.kozmetika-proti-vraskam.sk

ivas

JBSV
baby.. mám 16 a strie sa mi urobili pod zadkom keď som pribrala pár kíl ... neviem čo stým ... musím asi poskúšať všetko .. a schudnutím sa to neako neupravý?

zuzulinka

ahojte, ja mam-ziadne kremy zatial neomohli, opalovanim sa rozdiel este zvyrazni, jedine, co ako-tak pomaha, je samoopalovacie mlieko-ale pozor, su medzi nimi velke rozdiely! treba skusat