meskanie menstruacie

Príspevok v téme: meskanie menstruacie
americanka

AHojte! Mam jeden taky problem. Uz mi to meska 6 dni a pritom som si robila 3 testy a vsetky mi vysli negativne. Moj priatel tvrdi ze vsetko je v poriDKU pretoze bola som na dovolenke na slovensku a ze to moze byt aj od toho ze zmena prostredia. Inac zijem v USA. Mam dost velke bolesti na pravej strane a plus pobolievaju ma prsia ako stale pred menstruaciou. Prosim vas budte diskretny a napiste ze co si o tom myslite?? Inac mala som aj menstruacne bolesti pred niekolkymi dnami ale ma to nejako si preslo. Dakujem vopred

americanka

no byvam na Floride. Inac mi to meska uz siedmy den tak neviem idem si urobit test tak aby som vedela ze naco som . Priatel ma uistuje ze je vsetko v poriadku.

lea

ahoj, aj ja cestujem hore dole a ano aj ja mam menstruaciu trochu posunutu ked letim, dokonca by som povedala ze ju mam aj slabsiu a presne ako popisujes tak aj ja mam bolesti v prsnikoch a dokonca aj menstruacne bolesti a nic ale potom to zvycajne pride.. takze podla mna nestresuj.. a najcitlivejsie tehotenske testy uz reaguju po 5 dni od oplodnenia (teda ak nejake bolo)