Čo si mám o tom myslieť?

Príspevok v téme: Čo si mám o tom myslieť?
brm brm

Sme spolu 2 roky.Byvame od seba 70km a v poslednej dobe som stale u neho len ja.Ked chcem aby dosiel on k nam tak je zrazu zaneprazdneny.Pred casom chodil k nam pravidelne.Dokonca som ho par krat pristihla aj pri tom ze mi klame o tom co robil cez vikend ked sme neboli spolu.Ma totiz tak dobrosrdecnych kamaratov ze mi to povedia.Ja sa na to ani nepytam,len oni si myslia ze o tom viem.Je to normalne? Co si mam o tom mysliet?

brm brm

Ja si nic nedomyslam.A nase problemy neriesim s nasimi kamaratmi.Snazim sa ich riesit v sukromi.Ale to je dost problem ked velmi malo casu travime spolu.Vzdy ked som u nich tak sa nieco organizuje.A uznaj sama riesit problemy cez telefon alebo v partii nema zmysel.A k nam ho nedostanem.

luciferka

tak to potom celkom nechapem na co sste spolu pokial sa nedokazete ani normalne porozpravat...., ty si uz urcite mnohe veci domyslas a to ze si ich tu zacnes domyslat s dalsimi 20 ludmi ti asi len tazko pomoze, naopak to len zhorsis...

brm brm

Ja som sa na to spytala,ze preco mi klame zostal zahambeny ale neodpovedal.Namiesto toho zmenil temu a zacal mi vycitat hluposti co nie su ani pravda,alebo len na pol.Najlepsia obrana je utok!

luciferka

brm brm, a preco sa na to neopytas jeho? nechapem preco niektori ludia riesia veci takto a tu a cakaju ze ich aj vyriesia, nebolo by lepsie prist za nim a priamo sa ho na to opytat?