cigarety

ariel

mifor,si moja krvna skupina,ani som nikdy nechodila s fajciarom,jednoducho ked fajcil tak som sa nezaujimala,ani necakala ze prestane,hoci to dokaze kazdy.Jednoducho v mojom zivote mali fajciari stop.

mifor

Ja som pravoverná nefajčiarka. A keď si nájdem chlapa, musí to byť v každom prípade bezpodmienečne len nefajčiar. Cigaretový dym vrcholne neznášam! Dosť čo sa človek nadýcha znečisteného mestského ovzdušia, tak načo k tomu pridávať ešte aj cigaretový dym. Párkrát som aj zažila, že v autobuse bolo nafajčené, pretože šofér si predtým, než vyrazil doprial svoju milovanú cigaretku a ani len nevyvetral. No naozajstný vrchol drzosti, bol ten, keď som raz cestovala v autobuse a len ti naraz cítim cigaretový dym. Odkiaľ sa to tu preboha berie? No a keď som vystupovala, naraz len vidím, vodiča s cigaretou v hube. Jednoducho si veselo fajčil priamo v autobuse plnom ľudí. Keby boli fajčiari aspoň trošičku ohľaduplní... Veď nech si fajčia, to je ich vec že si ničia zdravie, ale nech preboha sústavne neobťažujú cigaretovým dymom nefajčiarov!

ariel

ja som toho tiez precitala dost a predsa kazdy aj ked nepozna do hlbky pre co vsetko su nebezpecne,kazdy vie ze skodia.proznam sa ti,odvtedy ked vidim napr.sympatic.chalana ako si da do ust cigaretu hned odvraatim zrak a uz mi nie je tak sympaticky.Uvedomim si vtedy vsetky tie nebezpecne latky a to,ze fajci a ohrozuje seba aj mozno svoju priatelku alebo deti.fakticky by ich mali zakazat.naposledy som pocula o tom,ze fajcenie zacina byt nepopularne a hlavne mladi sa odnaucaju fajcit.uz aby to prislo aj sem a zasiahlo cim najviac mladych ludi.

loli

teraz mám robiť soč-ku o návykových látkach a keď som si prečítala niečo o cigaretách, tak ma niekoré veci fakt znechutili. Cigarety by mali zakázať.

miranda

mia a chces prestat alebo ked mozes fajcit tak moc nerozmyslas nad tym ze by si s tym skoncila? ani kvoli nemu alebo kvoli sebe?

mia

u nas je to presne naopak, ja som tuhy fajciar a moj chalan posadnuty proti fajciarom.mozem si pri nom zapalit ale nieco v mojom vnutri mi to nedovoli. velmi chce aby som prestala fajcit ale nedava mi to ako ultimatum. to by som brala ako rozkazovanie a just by som neprestala.

miranda

no,ved ma to predsa viac vyhod ked prestane.nenici svoje zdravie a hlavne ak ta ma rad,mal by mysliet aj na tvoje,citala som,ze pasivny fajciari vdychuju este horsie latky ako fajciar.nemysli na tvoje zdravie? a prestat sa da.moj otec prestal po viac ako 20 rokoch.a to skusal niekolkokrat,a aj ked to neslo hned na 1,2 raz,tak sa nevzdal.tvoja podpora ho podrzi.ak by to vaelmi chcel,tak to dokaze,je mlady clovek,nie 50-tnik.

loli

Ja som mu už tiež dala na výber, či ja abo cigarety. Asi po pol hodine, keď vydel, že to myslím vážne si vybral mňa. Pri mne nemohol fajčiť už dlho dlho, ale mal nervy, vstal, išiel von a zapálil si. Tak som dostala nervy aj ja.

Lilu

no ja som fajciarka a priatel nie.ultimatum ze ja alebo cigarety nepomoze a narobi to dost velke rozbroje, ti bude fajcit za chrbtom.... my sme to vyriesili tak, ze sme sa dohodli ze ja pri nom fajcit nebudem co som ani nefajcila predtym, a ze to aspon obmedzim, co je dost problem ale snzaim sa, no a budem sa s tym snazit prestat.....ak ho lubis, tak ako fajciara ci nefajciara....samozrejme ak ti prekaza jeho cigaretovy dych tak ho aspon popros nech aspon zuvackuje, aspon trosku to pomoze.drzim palceky aby ste to vyriesili :)

kikulka

ty si s ním vydržala 15 mesiacov,keď fajčil?To by som neprežila,asi ho fakt lúbiš.Na tvojom mieste by som mu určite navrhla,aby s fajčením prestal