Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

kamilka41

Malanka

myslím že možeš , robí aj akútne stavy. Ale problém je, že má narvatý kalendár, neviem či dostaneš skorší termín ako za dva týždne... ale vieš ono to je asi tak , že treba rátať s tým že to nebude stačiť prísť tam raz. Si z Košíc?

malaanka

kamilka41
A možno tam ísť aj v akútnom štádiu?Myslím za dr.Hamrákovou.
Beriem teraz inj. aj tabletky,ale zatiať mi nie je dobre.
Čakám už na termín na liečenie,myslíš,že sa mi oplatí ísť ešte teraz za ňou? Ďakujem

kamilka41

Dadula

vieš myslím si, že ono je to v podstate jedno či ti to pichnú alebo to zješ, isté je že ak by som si mala vybrať ja, tak volím radšej zhltnutie tabletky ako vŕtanie sa v zilách a napichovanie kanyly. Ono mne je jasné že tá kanyla má svoj prípadný význam, ale aj tak...
Možno by si len potrebovala vyššiu dávku..alebo iný typ lieku.
Držím ti v utorok palce ja som bola tiež dvakrát a potom mi bolo lepšie..

kamilka41

Majca

keď si napísala že dr. povedala že to máš z nedostatku pohybu tak ma až nadvihlo...
Ja som z plnej športovej aktivity prešla do chronických bolestí .. a stačil jeden neštastný pád.
Mala som aj ja neurologičku, ktorej jediná liečba bola pohovor o tom že si mám dať do poriadku svoj život zmeniť ho...naštastie som zmenila ju.

Neboj sa , prídeš na to čo ti robí dobre, ale to potrvá, každý sa účíme na metóde pokus omyl.

kamilka41

Malanka

Na ozón som bola v Spisskej Novej vsi. Tam som necítila žiadnu úlavu takže po druhom
raze som to nechala tak.
Kaudálku mi robili v Košiciach.

Moje skúsenosti s dr. Hamrákovou sú len tie najlepšie. Má veľmi ĽUDSKÝ PRÍSTUP.Aby nevznikli nejaké zmatky , je to fyzioterapeut nie lekár takže žiadne injekcie ani obstreky u nej nehrozia:).
Pracuje svojimi rukami...Ona najprv pozrie magnetickú vypočuje si ťa a potom povie, či sa s tým pokúsi niečo urobiť.
Rozhodnutie je ale na tebe. Chodia za ňou ludia až z Čiech. Nekryje ju však poistovňa, platí sa u nej .

Dnes som bola u nej, momentálne mám totálne zablokovaný pravý bedrový kĺb bolí to ako nesťastie. Kríže mám lepšie len neviem dokedy:) Mám pocit že sa celá rozpadám...

malaanka

Milka3
Roolie už má po skúške,urobila za jedna.Je šikuľka.
Ale liečenie si môžeš začať vy bavovať,po operácii je to na A-čko.Kým ti to lekár vypíše a potom v poisťovni schvália,tak dovtedy ti aj peniaze prídu.
Dadula123
ozvi sa,ako bolo dnes a či ťa pichali.

Ja som bola včera pri neurologičke.dala mi hĺbkové obstreky do spín a včeličky do totálne stuhnutého chrbta v driekovej oblasti.Potom mi ešte dala tramal od bolesti.
Mám silné bolesti v driekovehj chrbtici,s vyžarovaním do oboch nôh,striedavo.Nohy mi aj veľmi tŕpnu.
Už čakám len na kúpele,keď mi hyperbarickú komoru neschválili.
Teraz som hodená zase naspäť a musím sa pomaly škrabať hore.
Ale ja verím,že aj s vašou pomocou to zvládnem.

milka 3

Dadula 123

ja si tiež myslim že by ti ta doktorka mala pichnut tu injekciu ked si ju vypitaš a hlavne ked ta to tak boli.Ja som rada že som narazila na taku super lekarku.

milka 3

Mlaanka

Ešte som u doktora nebola ,lebo nechcem vyrušovat Bašku ked ma tie matury a ona ma kontakt na toho lekara takže počkam.Mam sa tak striedavo oblačno ale viac oblačno nakolko ma začali strašne boliet križe tak uvidim v utorok idem k algeziologičke a ta mi povedala že vyskušame ozon kedže mi kaudalne bloky nič nevyriešili.Čo sa týka liečenia aj by som išla ale čakam na peniaze kedže teraz nas živi moj manžel