Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

milka 3

Ahojte nevie mi niekto poradit či ma nejaky vpliv na narok k invalidnemu dochodku ked som po operacii a nešla by som na liečenie či mi ho možu ten ID vziat?Ďakujem

miro70

Ahoj všetci
Kúpil som si tento fitvankúš www.fitvankus.sk odporúčala mi ho rehabilitačná...nuž sedí sa na ňom fajn mám ho nafúknutý tak akurát ale zbadal som už na druhý deň že ma v driekovej časti začína pichať pri určitých pohyboch, sú dve možnosti buď ten vankúš nie je pre mňa dobrý alebo len určité svalstvo sa začalo zapájať a teraz to takto popicháva...čo vy na to...

malaanka

Zajtra idem do nemocnice na rehab.,som zvedavá aké cviky mi dajú a ako sa rozhýbem.
Nemám nootbik,takže napíšem,ked sa vrátim z nemocnice.
Držím všetkým palce,aby ste nemali bolesti a aby sa váš stav len zlepšoval.

Jirko

Viktoria 3,
tu je kontakt na osobu, co predava knihu Joga.
Přeji pěkný den. Za knihu bych chtěla 100,- Kč. Pokud budete o knihu
stát, napište prosim kam a jak chcete knihu zaslat. Já už se podle
toho zařídím. Rodová Jarka Dunajovice u Třeboně, e-mail: niga@klikni.cz
nasiel som to na: knihy.hyperinzerce.cz

Bosco

Viktoria 3 – ak máš silné bolesti tak by si nemala cvičiť vôbec. Neviem aký máš typ práce, ale ak sa ti stav zhoršuje musíš zistiť príčinu, či je to sedenie, alebo iná záťaž, aby si predišla tomu najhoršiemu, že ti začne slabnúť noha. Asi by si si mala trochu oddýchnuť.