CHcem schudnut

nikuska

Vsetci tu vravite,ze treba cvicit.Ja cvicim veelmi vela (tancujem) a boky/pneumatiky mam aj tak a to mam este len 15 rokov!Takze pochybujem,ze na to vobec neco existuje!

ahahahah

Vzdy budete tučné a rozťapnuté a tie čo také ešte niesú, sú teraz také pyšné že im prši do nosa. Ale za pár rokov, alebo po pôrode všetky budú také macaté a široké. Potom bude platiť úryvok z knihy Boženy Slančíkovej Timravy - " Z mladých husičiek sa stali husy sadelnaté".

chudni

Je mnozstvo stranok o tom ako chudnut. Rozne pripravky a rady. Skus si pozriet. www.chudnut.eu.
Podstata je v tom, ze to nie je zamerane primarne na stratu hmotnosti ale napriklad na zbavenie velkych bokov.

majulika7

Práve predchvilou som sa postavila na vahu a zhrozila som sa!!! Preto som sa rozhodla dat na chudnutie, ale neviem co mam popri tomu, ze cvicim jest????

petruska

MATTTA,,,,ALE VED CO SA TRAPIS PRI TVOJEJ VYSKE NECAKAJ 50-KIL NAHODOU SI MYSLIM ZE MAS PERFEKTNU VAHU ALE AK CHCES BYT O TROSKU CHUDSIA TAK HLAVNE SPORTUJ A SLADKOSTI SI ODPUST ALE MYSLIM SI ZE AK VYZERAS DOBRE TAK NA VAHE NEZALEZI...NECH SA TI DARI...CMUK

xmirco

Nepotesim ta ale aspon sa ti dostavy spravna informacia boky sa chudnu najtazsie su na to dokonca cviky. Inak mozes vyskusat bycikel a ak ho nemas tak si zabehaj ------------ aby si si ho co najskor kupila. Ak nemas penazky nic s toho si nerob patris do 2/3 populacie na slovensku a su cviky, ktore sa daju vykonavat bez toho aby si si kupovala bycikel. A rada pre mattttu. Budem troska drsny co ja nerad ale dietou neschudnes a neber si priklad z papeky "cica nezer atd" radsej navstiv jednu dost dobru stranku a prezradim ti aka to je a ta je:
-odkaz odstránený-. a este dodam rychlo nechudni pretoze koza nie je guma a ak schudnes rychlo tak koze neprikazes stiahni sa.

matttta

prosim vas poradte mi niekto ako mam schudnut mam 167cm a 56kg a chcem mat 50 ako mam schudnut tych 6kg???surne alepotrebujem rychlo uz ani nic poriadne nejem