antikoncepčná náplasť alebo krúžok

....

vies co mne ani partnerovi vobec... ale zalezi ako je partner obdareny... moj priatel ma taky priemer a nevadi nam ale co som si citlala ze muzom s vacsim obdarenim preekaza... ale skor na tvojom mieste by som vyskusala kruzok na mesiac ako vam bude obom vyhovovat

......

neviem co stoja naplaste...to by si si u niekoho ineho musela zistit ale ja ja platim za 3 kruzky teda na 3 mesiace nejakych 1220sk... myslim si ze naplaste su v podobnej cene ale nie som si ista

.....

toho som sa aj ja trosku bala ale vobec to nic nie je vazne... to tam ani len necitis... trosku strcis prst a len potiahnes... fakt velmi jednoduche... ja som nemala ani s vyberanim ani so zavadzanim ziadny problem... ten kruzok je dost poddajny...pekne ho stlacis medzi dva prsty... jednoducha manipulacia

.....

ja pouzivam antikoncepcny kruzok a nemam s nim ziadny problem... ani som nepribrala...praveze schudla a nezatazuje ti vobec organizmus... ja som s nim zatial velmi spokojna... chut na sex sa zvysila pretoze sa neobavam uz tehotenstva a naplno si to uzivam... naplaste som nepouzivala ale viem ze su problemy s odlepovanim a to by som sa bala ze ci nahodou antikoncepcny ucinok zostal a tak... s tymto problem nemam... vlozim si to na tri tyzdne a mam pokoj a mne ani priatelovi neprekaza... ale treba len vyskusat...kazdemu sadne inak