Antikoncepcia Regulon

klaudina1234

Ahojte baby ja som zacala uzivat tuto hak asi pred mesiacom. Som s nou vpodstate spkojna ochrani vsetko dokonca som.mala pohlavby styk po 3dnoch uzitia prvej tabletky a nic :) ale bolia ma prsniky menia sa mi nalady a dost mi byva nevolno. A otom ako sa mi zvysil apetit ani nehovorim mam dni ked zjem vsetko co mi pride pod ruku. A mam vytok mimo menstruacie vkuse musim nosit intimky co mi dost vadi. Lenze tie nevolnosti mi neskutovne vadia a asi toto je ten dovod precoregulon vymenin. Niekedy si dokonca priatel mysli ze som tehotna a popravde aj ja sa tak citim lenze ked si urobim test tak pozitivny nie je :)

SAXSANA

ahojte chcem sa spytat, ze ja uzivam regulon, uz 2 mesiace, ale kramy som nedostala ako ich uzivam aj ked som mala 7 dnovu pauzu, a dneska by som ich mala dostat, len sa zase bojim ze ich nedostanem uz 3 krat. co mam robit aby som ich dsotala dakujem za odpoved

Monchichita9

Ahojte, prosim vás, vždy v sobotu začínam užívať regulon a chcela by som vedieť, či záleží na tom, ktorým dňom na blistri začnem. Moja kamoška má totiž antikoncepciu, kde presne musí dodržať ktorú tabletku si má dať. Niekedy sa mi stane, že zabudnem užiť tabletku a dám si ju napr. o dve hodiny neskôr. Zníži sa nejako účinok, či na hodine nezáleží?

sajfina

mnchichita u regulonu je to jedno,ktorou tabletkou začneš,keďže všetky tabletky majú rovnaké zloženie...tvoja kamoška má inú HAK a pri niektorých je dôležité dodržať poradie,pretože tabletky majú iné zloženie...a tie 2 hodiny nie sú žiaden problém,aj mne sa to už párkrát stalo

Monchichita

ahojte, chcela by som sa spytať, regulon zacinam uzivat v sobotu a ci je jedno ktorou sobotou zacnem, lebo moja kamoska ma nejaku antikoncepciu,kde presne musí dodržiavať poriadie tabletiek. Inak, ovplyvni nejako ucinok anti, ked si zabudnem dat tabletku v presny cas a dam si ju napr. az o dve hodiny?

alexandra jendekova

prosim vas čo mam robit ak som si dala v jeden den omylom dve tabletky regulonu a teraz si nemam dat aku tabletku bo za utorok som si dala dve tabletky a neostali mi na stredu. Potrebujem rychlu odpoved...prosim

perla

AHOJTE JA BY SOM SA LEN CHCELA POINFORMOVAT ZE KOLKO STOJI ANTIKONCEPCIA REGULON NA MESIAC.PRE ODPOVED VOPRED DAKUJEM.

ada13

ahoj jesicamt,ja uzivam regulon a som s nim velmi spokojna, odkedy ho uživam tak neviem co su to menstruacne bolesti.pa