Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem, cim to všetko je...

Príspevok v téme: Neviem, cim to všetko je...
jarusa

Caute..mam taky problem, ze mi je casto zle, mavam pocity na odpadnutie, tlaci ma obcas na hrudi, zviera mi hrud..mam tam taky zvlastny pocit, picha ma okolo srdca...mavam aj zavraty...casto sa mi zvysi tlak, ked mam niekde ist...bojim sa..a aj ked chcem, aby mi bolo ok..nejde to vzdy..mame chatu v prirode a neviem, preco..normalne sa tam bojim spat..mam tam taky cudny pocit..citim sa tam tak napäto..prosim..poraďte, co to môze byt???-myslite, ze to je len psychikou???? som zúfala...

jarusa

bola som aj u lekara...ale dnesni lekari, ta neposlu nikde...vraj mam vsetko v poriadku, na kardiologii mi diagnostikovali prolaps mitralnej chlpne..., mam aj zvyseny tep dost casto..je to fakt neprijemne, ked sa takto clovek citi..pijem aj bylink.caje na ukludnenie..

joni_

moze to byt aj psychika, ale najskor asi treba vylucit ine zdravotne problemy. Bola si uz s tym u lekara? Na psychiku napriklad moze vplyvat aj zla funkcia stitnej zlazy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.