MAKE-UP

Príspevok v téme: MAKE-UP
make-up-ka

takze som si urobila mensi prieskum na tomto fore o make upoch
a tak som si par z nich vybrala a chcela by som sa vas spytat este raz na nazor

boli tam spominane

Loreal-true match
Rimmel-cool mate
VICHY-dermablend
namojveru dost velky ohlas mal aj
miss sporty-so clear
iked niektory mali nazor na tuto kozmetiku ako na kozmetiku pre pubertiakov ale pubertiacky si ju pochvalovali :D
MAYBELLINE-superstay silky
no to tak 50% na 50%
LOREAL-mat cashmere
potom tam mali ohlas pre mna take menej zname znacky ako MARY KAY A ELLEN BETRIX
a potom mali ohlas uz ale velmi drahe make-upy ktore si nemozem dovolit :D

ja by som chcela nieco do 300-350 sk
mam 14 a unate ze z mojho vreckoveho nemozem az tak rozhadzovat
mam lesku plet a tak stredne mastnu nic extremne ale kedze uzivam od koznej dost vysusujuce prostriedky ako ZYNERIT a duac-gel tak sa mi sem tam tvoria supinky ...mam mierne akne neni to take hrozne ako to byvalo ale ajtak mam plet nejednotnu a cervenu v T-zone a tak sa hanbim vyjst vonku tak prosim neodrazajte ma od make upov :D

TAK CO BY STE ODPORUCILI ?? naj by som odcenila nazor dievcat v mojom veku lebo vyssie rocniky mozu nejaku kozmetiku odsudovat kedze im nevyhovuje lebo maju uplne iny typ pleti...
TAK HELP..

melisssa

problem, naco by som mala pouzivat ine nezname makeupy ked som uz nasla ten pravy pe mna? nechapem. nebudem predsa vyhadzovat peniaze za macku vo vreci. s makeupom to nie je ako so samponom.

lll

musska:u kazdeho je to individualne ,tebe mozno vyhovuju,mne nie (ani mojej mame,ani sestre ,ani sesterniciam a vsetky su o dost starsie odo mna,takze tiez poskusali toho uz vela),ja som ich,ale tiez uz vyskusala dost , ale pretoze mi ich sadlo len velmi malo,tak som ich aj vela zlikvidovala priamo po prvych pouzitiach,mam kamosku ,ktora ma peknu plet ,moze si dat na seba make-up aj z blsaku a stale ju bude mat peknu a je velmi nenarocna takze aspon som to mala komu dat:)

problém8899

Ja používam Maybelline Affinitone ci ako sa to pise...je to zatial najlepsí mejkap zo vsetkych ake som mala. stoji 290sk.
Rimmel je obycajny hnus. Dokare ti pleť. Síce nemôžem to povedať s istotou, lebo u každého je to individuálne.
A k tomu Zyneritu- používala som od kožnej neskutočné množstvo tých prípravkov ani jeden nepomohol. Tiež som mala šupinky , ešte aj jemne mam, zynerit mi len prenášal vyrážky ,joj take hlúpe nanášadlo na tom je....nemam slov.... Vyskúšaj obyčajné bahno na pleť(z mŕtveho mora) dá sa kúpiť ale skus si zohnať čo najprírodnejšie. Bez všelijakých prídavkov atd....možno stačí len to na akné a pomôže.
A ak máš veľmi mastnú pleť skutočne odporúčam používať mejkap + matovací antibakteriálny púder z lekárne. Ja používam a môžem len chváliť.No snaž sa neprehnať to aby si nevyzerala veľmi umelo. Ja si skúsim teraz kúpiť mejkap Astor Mattitude. Uwidim ako to bude.Stále treba mejakpy obmienať, skúšať a hlavne nebáť sa zobrať si aj iný hoc si už našla ten "pravý"pre seba. Tak zatím.
Veľa šťastia.

jaja

Ja mam tiez 14 ja som si kupila make up od MBL Affinitone...a som s nim spokojna...ma farebne odtiene trosicku do zlta a ja mam taku bledu zltkastu plet takze mi uplne vyhovuje...a strasne ma prekvapilo skupenstvo... dostatocne tekuty a na tvari pekne zmatneje a napriklad ked ho porovnam napriklad loreal stay matte.co uz len nazov hovori otom ze by mal zmatnovat tak ten od lorealu je strasne mastny rotzmazavajuci sa a leske sa...pri affinitone som nemusela pouzit ani puder..a staci ho len malicko lebo fajn kryje...s stay mattom som sa citila jak s omietkou...a k tomu miss sporty...mala som ho ako prvy make up a bol priserny...jedine by mozno bol dobry pre opalenu plet lebo sfarbuje strasne do oranzova...ak nechecs vyzerat ako pomaranc ani nanho nepomysli

musska

nesuhlasim:) niektore make upy od maybelline su fantasticke a uz rok pouzivam aj rimmel anew a je velmi dobry. Kazda znacka ma nejaky aj dobry aj zly. Odvrhnut maybelline a rimmel hned tak globalne je blbost. A ver mi,ze som uz nejake tie make up-y vyskusala,mam o dost rokov viac ako ty:))).. ale je pravda,ze kvalita a cena sa nie vzdy zhoduju

lll

ahoj moja,ja mam tiez 14 ,miss sporty si urcite nekupuj je to grc,baby v nasom veku si to pochvaluju ,lebo nevyskusali nic lepsie,ak ti ide o prekrytie akne skus- obycajny aknecolor z lekarne ,ale ak chces plet pekne farebne zjednotit 2neches masku a chces vyzerat prirodzene tak ti vrelo odporucam Astor-Mattitude stoji 300 sk 25 ml,budes mat plet krasne matnu ,je urceny hlavne na mastnu plet ,ved vyskusaj tester v drogerke:) astor sam o sebe ak si na kozmetiku narocna tak nic moc znacka takemu Max Factoru sa nikdy nevyrovna ,ale ten make-up ma fakt dostal!!!!najprv som planovala loreal infallible ci ako sa to pise ale nemali na mna odtien,bol hrozne zlty...a z toho astoru som aj tak mala lepsi pocit,aj na mne krajsie vyzeral a este som aj 150 sk
usetrila!!!potom od Astoru je dobry este jeden neaky Air mousse ale mattitude je lepsi!!!rimmel a maybelline je asi podobna kategoria co sa tyka ceny ,ale Rim a MBL nemaju moc dobre make-upy
Vichy ak ocakavas ze cena prislucha kvalite tak u Vichy to neplati ,ak uz chces make-up z lekarne tak uzasny je
La roche posay -tolleriane ,ale stoji okolo 600,je urceny na citlivu plet a hodi sa aj na mastnu

no tak teraz taka rekapitulacia naj su:
Astor Mattitude a Air Mousse
La roche possay-Tolleriane
vsetko od Max Factor

vyhybaj sa :MISS SPORTY a nezacinaj si s Rimmelom a Maybellinom a este varujem aj pred make -upmi od Avonu a Vichy

no tak si z toho nieco vyber