Nemam depresiu a predsa chcem zomriet

Príspevok v téme: Nemam depresiu a predsa chcem zomriet
face of agony

Chcem zomriet. Uz nechcem zit. Teraz za mna nehovori depresia. Praveze mam celkom neutralnu naladu. Ale ked sa na zivot tak pozriem, tak mi pripada velmi zbytocny. Len zabijanie casu. Nic pre mna nie je zaujimave, cenne, bolestive. Dala som si dole okuliare a vidim svet tak ako je. Naco tu mam byt? Mozno mi napisete, ze kazdy tu ma nejake poslanie. Ale mne to je dost jedno. Nechcem tu byt. Vsetko mi je lahostajne. Bezvychodiskovost ani neviem odkial.
----------------
Detailne popísaná choroba "Depresia" www.zdravie.sk
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

bella12

Milujem smrť:

Tvoj kamarát spáchal samovraždu alebo to bola nehoda?

Ak nehoda: keby mohol, určite by si vybral život než smrť, a to by si prial aj pre Teba.
Ak samovražda: nenapadlo Ťa, že to môže teraz ľutovať a naopak sa bojí, aby si to nespravila aj Ty, keďže už vie, že to bola chyba a cíti zodpovednosť za zlý príklad, ktorý Ti tým mohol dať?

Prečo si myslíš, že samovraždou by si sa dostala do lepšieho? Obávam sa, že nie - a keď by si na to prišla, bolo by už príliš neskoro, nedalo by sa vrátiť späť do života, do tela.

S našimi blízkymi sa raz stretneme, ale až keď sa naplní náš čas a odídeme z tohto sveta prirodzeným spôsobom. Dovtedy využívajme čas, ktorý sme dostali darom - toľko dobrých vecí je v našej moci vykonať!

Smrť kamaráta Ťa hlboko ranila, zasiahla najhlbšie vrstvy Tvojej osobnosti, pociťuješ ju ako veľkú stratu. Prijmi tú bolesť, preži a precíť ju, ale choď ďalej, Ty máš svoju vlastnú životnú cestu a smrť niekoho blízkeho nie je dostatočným dôvodom na to, aby si si nevážila vlastný život a rozhodla sa pre smrť tiež. Nepozeraj na videá samovrážd, nevystavuj sa zbytočne pokušeniu to urobiť - potom je ťažké na to nemyslieť. Skús radšej hľadať dôvody, prečo žiť, hľadaj krásu v živote, ktorý máš k dispozícii. Škoda, že si neuvedomuješ, aká si veľmi cenná, milovaná a potrebná pre tento svet.

www.kruciata.sk

555Milka555

Ahojte chcela som sa len opýtať či neviete: Keď zmiešate krabičku neurolu 0.25 je tam nijakych 20 tabliet s krabičkou stilnoxu 9 tabliet toto su tabletky na spanie a neurol je antidepresívum a zabijete ich alkoholom je to smrteľné alebo nie ĎAKUJEM.

IvetaMichael

Chápem...ale sprav to čo Ti poradil ,, B ,, a ďalej uvidíš :-)

Lebo ,,tamto,,robí zázraky zo životom ako takým,ver mi.