Ked na to pride ,tak uz aby to skoncilo.preco?

Príspevok v téme: Ked na to pride ,tak uz aby to skoncilo.preco?
erži

S partnerkou mame taky problem.No skor ja zacinam mat problem.Pri sexe s partnerkou striedame 3 polohy stale dookola.Ja navrhujem aby sme vyskusali nieco nove ,ale ona s tym nesuhlasi.A to ma uz nebavi.V poslednej dobe este len zacneme a ja si uz zelam aby bol koniec.Neviem si to vysvetlit.Chut na sex stale mam ale ked k tomu pride tak...Nechapem.Mozno to bude aj tym ze partnerka este nedosiahla orgazmus a to ma dost depta.Dajte mi daku radu.Dakujem

ada875486459

erzi
no mozno nema predstavivost aka poloha by sa jej pacila alebo akoby to robila. skus zohnat nejake eroticke dvd. pozerajte film, dotykaj sa jej tela na vsetkych miestach a ked bude dostatocne vzrusena, mozno bude viac pristupna k vyskusaniu novych poloh
no, len ci by to s tebou pozerala... ci by jej to nepripadalo trapne alebo uchylne... alebo nestydate :D

ich

Mas nejaku oblubenu polohu? alebo nejaku polohu, kt. od nej vyslovene chces?
Asi ano...a tak jej povedz ze to chces...a ak zacne vytahovat, ze ale ona chce len tie 3, tak jej povedz ze ta to skratka prestava takto bavit...a skus zistit, ze preco jej vyhovuju len tie polohy, ze ci ju nieco boli, alebo sa nevie uvolnit...

wanda285

Naznac jej ze takto to nechces.V com je problem ze nechce skusit nic ine? Co ja viem,kup jej nejaku eroticku bielizen,chod do sex shopu na nejake hracky..Mozno jaj zapne..Mne by hned doslo co sa melie...

kiki

no každý den dookola to isté ... hmm to nieje bohvie čo .. ja som holka ale mna by to teda nebavilo...obdivujem ju ... a teba tiež mno.. sa s nou neda nejako dohodnuť... kompromis alebo čo??