chce sa mi pri tom cikat

sany

aj ja mavam ten pocit ze mi treba cikat..tak idem na wc a nic..tak ja neviem potom..ci mi treba cikat alebo ci striekam:)

wanda285

chod na vecko pred tym ako ides s nim a bude vsetko ok... Vysvetli to aj jemu o co ide predtym aby nebol prekvapeny

kikuska

no baby ja som dala na vase ,,rady,, a isla na vecko pred tym - nechala tomu volny priebeh a pocikala som sa a bolo to pocikanie - ziadne striekanie.. ani nic take.. taze tak... tak kecy aokolo toho ze to nic nie je alebo blotiny ze dojde k orgazmu uz tomu neverim - lebo som zazila trapas - ako on sa necitil trapne ale ja fest...

naninka

dobre ved ja som to citala o tom ze zeny mozu striekat ....ale bojim sa to proste pusitit lebo sa nechcem pri tom pocurat ,ved to je riadny trapas....no repete dik za radu,asi mi ic ine nezostava len odbiehat na zachod:P

ZyxerkA

ano, tlaci Ti na mechur... Bod G sa nachadza v jeho tesnej blizkosti, a preto zeny pri jeho drazdeni maju pocit nutkania na zachod.. nicoho sa neboj, uvolni sa, a prezijes este lepsi orgazmus ako je klitorialny

wanda285

precitaj si predosle prispevky a dojde ti ze sa ti nechce cikat ale mozno ti napadne ze aj baby striekju nielen chlapi..to tu musite pisat toto iste dookola?????