malovanie po operacii oci

wiwien

jej, inak som fakt rada katkka...neviem prečo, ale teším sa s tebou, bo viem, ako som sa ja strašne tešila, ked som uvidela..budem na teba myslieť a dufam ťa to nebude velmi bolkať, tak sa držkaj a potom daj veda ako si uvidela svet bez okuliarov , alebo šošoviek..:))

katkkka

wiwien
Dakujem, dnes som bola u ocnej, zodpovedala mi vsetky otazky a vo stvrtok sa ine na toooooooooo.
Robia mi to tou druhou metodou, tak som zvedava ci a ako uvidim...
Pa

wiwien

katkkka..neboj sa..fakt.no bude to bolieť, ale za tu bolesť to stojí..a možno máš iný prah bolesti, to má každy, čiže možno ťa to ani velmi bolieť nebude.no ale mna to bolelo dostatočne dva dni.som zjedla tolko tabletiek ako nikdy..a neviem, akou metodou to budeš mať robené, bo ja som to mala potom zalepené tri dni očká, čiže som nevidela absolutne nič.ale ten pocit, ked som si to dala dole je nezabudnutelny.no ale ak to budeš mať druhou metodou, tak tam je rozdiel v tom, že po operácii ti nasadia šošovky a mala by si vidieť.:)ak nejaké info potrebuješ, kludne napíš..

katkkka

aj ja som objednana bud. tyzden an operaciu, moc sa bojim, ako dlho to boli? Ako budem vidiet tak dva dni po zakroku?

wiwien

no ahojky..tak ja som sa nemohla malovať týžden, ale potom už kludne..len tak jemne som sa snažila s očami a pri odličovaní si ich velmi nešuchať, bo tie jazvyčky aby sa ešte zocelili..ale aj tak sa nemusíš velmi trápiť, bo budeš musieť nosiť slnečné okuliare, a to ti oči zakryje..teda mne to riadne vyhovovalo, bo ja si oči dosť zvýraznujem..inak su o ničom:))papka