Problém so spánkom-budenie

Príspevok v téme: Problém so spánkom-budenie
BubinoSVK

Ahojte.Cez noc sa stále budím. Niekoľkokrát za noc alebo len raz,zvyčajne tak po 5-6h hodinách spánku-nezávisí to od toho kedy som si šiel lahnut. Skusal som už všetko. Lepšiu životosprávu,čaje na spanie+med atd. Aj rozne homeopatika ale aj tak mi to nepomaha. Vačšinou sa budim s pocitom smädu. Skušal som aj viacej piť cez den najmä teraz. Vypil som aj 3litre vody aj tak nepomaha. Rano sa budm este viacej unaveny ako ked si večer idem lahnut:( pomožte

alino

Tiez mam podoby problem, tiez sa vzdy zobudim okolo 5-6tej, nato ze som uz vyspaty,ale vsimol som si, ze sa mi to stava ked si dam vecer alkohol aj v malom mnozstve uz cca 0,3l vina.

BubinoSVK

Hmm horčík...doktorka mi minule brala krv ale neviem čo tam skúmala...mala mi povedať radšej čo mi chyba...jedine čo viem je že mám vraj hustú krv..

Martin_242

Na kvalitu spánku veľmi dobre pôsobí horčík, skús užívať tak 400 mg denne a uvidíš...
Užíva sa pred spánkom, na prázdny žalúdok a zapiť vodou

krisha

nie si sam, kto ma takyto problem.Ja som si myslela, ze to je tym, ze som robila nocne, takze som mala nepravidelny spanok, ale nebolo to tym...teraz chodim spravat pravidelne, ale pravidelne sa aj budim, nemozem zaspat a ked zaspim, uz mi zvoni budik. Tiez som vyskusala vsetko mozne, takze cakam, co ti poradia...