Od zajtra chudnem !!

hmm...

vejush, to si myslela akoze vazne? .. ved to bola ako rada naopak ... samozrejme, ako pise nathalia, jest sa ma 5x denne ! .. a na veceru spagety? .. OMG, ked chces pribrat, tak ano! .. na veceru bielkoviny ! teda biele masko so salatom alebo nejaka chuda rybka (tuniak), alebo nizkotucne syry..

nathalia123

vejush:) to si teda poradila... jest treba aspon 4-5 krat denne, mensie porcie, nedostat sa do stadia hladu, takto sa to ani neda a tak sa nastartuje metabolizmus.. ja som zacala chudnut, az ke som zacala ranajkovat, desiatovat a olovrantovat. predtym som mala len obed a veceru, nedrzala som sice diety, ani tarz nedrzim a uz nie som hladna, netrapim sa chutami na jedlo, lebo ho mam prakticky kazdy chvilu. malo by sa tak kazde tri hodiny..

vejush:)

no ak mam nejako poradit jecte RANAJKY OBED VECERA a potom uz nic..napr na ranajky si dajte dva rozky na obed polievku a hlavne jedno a na veceru napr spagety..

lalalall

ajhojteee,,, za kazdym zacnem den ze idem uz na tio a nejako zle to dopadne, ja uz neviem ako dalej:( prestat jest nechcem lebo by to spravilo akurat ucinok ze by moj metabolizmus skoncil a tazko b y som schudla:( ludiaaaaaaaaaaaaa ,,, a dietu nechcem lebo potom ked sa vratim do normalnych kolaji azas priberiem, ako z toho von?:(

zuzak

caute...citam si tu rozne rady a nazory...jedneho by z toho porazilo:) furt si hovorim ze zmysel zivota nie je v jedle, ze predsa mi stacia uplne zakladne potraviny ale tak...obchody lakaju:)ja som skusala detoxikacnu kuru tyzden a poviem vam, ze da sa to uplne v pohode vydrzat, dokonca clovek zisti, ze nic navyse nepotrebuje...aspon u mna to tak bolo. Ponechala som si doteraz niektore tie rady, popritom aj cvicim samozrejme, lebo chcem si vyformovat postavu a schudla som. Uz som schudla milionkrat aj 3-4kila za tyzden ale za dva tri dni normalneho jedenia boli naspät. Teraz som schudla 3-4kila asi za mesiac a jem resp. normalne a vaha sa stale drzi. Odporucam kupit si vo flaske Aloe Vera a kazde rano na lacno zapit tri lyzicky vodou. Aloe sluzi na detoxikaciu a zaroven posobi dobre na plet. Po nom sa moze jest az po hodine asi, cize dat si ovsennu kasu s ovocim, posypat skoricou a poliat medom(velmi chutne:)alebo uvarit psenicu a to iste ako s kasou. Na obed ryzu so sampinonmi,inokedy cestoviny s rajcinovou omackou, to uz podla chuti...a na veceru je dobre celozrnne hrianky s bielym tofu-posolit inac sa to asi neda zjest:) a rajciny-tiez chutne. Sol by mala byt morska, pocas dna pit vela vody, vecer si vzdy dam zeleny caj, ovocie len do obeda, poobede zeleninu a snazit sa nejest po siestej. S cvicenim-treba najprv rozhybat telo 20 minut(az potom sa zacina spalovat)-beh, chodza, bicykel,...a za tym aspon 30 minut cvicit. Ale tak kazdy pohyb k dobru takze vsetko sa vita.Tu jest moj recept:)

cloe007

to tu riaadne stagnuje....ako sa mavate lidickyy? ja som neschudla niiiiic....ale aspon som si uzila vikend.... :D co vy?? sak ste slubovali kazdy tyzden pisat tu miery ze ako ste na tom cii? :D ludiaaaaaaaa sak fungujemee

sisina

Ahoj lalalalll: ja mam 38. Je to pravda, ze vekom sa spomaluje. Uz aj na mna sa to zacalo lepit po 30-tke. Od 15tky do 20-tky som sa tyrala roznymi dietami, vazila som 65-70 kg, potom som otehotnela a prestala som. Pribrala som 25 kg, podobne aj pri druhom dietati, ale vzdy som spontanne schudla na 54 kg. Tuto hmotnost som si drzala skoro 10 rokov bezproblemovo. Po 30-tke som sa prepracovala na 66 kg. Viem, nie je to nadvaha, no ked to takto pojde kazdym rokom aspon 2kg, tak o par rokov neprejdem cez dvere.Radsej z kratsej cesty...Musim s tym nieco robit. No bojim sa, ze si dietami spomalim metabolizmus a ja tak rada jem..:)))