NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

damian

To je jednoduche predsa. To sitko zachytava velke necistoty. Filtre su na odchlorovanie, odflorovanie a na zbavenie vody inych mensich chemickych castic. Mnohe filtre zbavuju vodu aj mineralov, ktore ale vo vode, ktoru clovek pije, nie su vobec potrebne, kedze zdrojom mineralov pre telo nie je voda, ale pokrmy.

elle

To sitko nie je na kazdom a myslim si ze nezachyti mensie, miniaturne ciastocky :-) Neviem ako to je v skutocnosti, poprosila by som niekoho kompetentnejsieho.. Naco by inac vyrabali filtre na vodu, pre srandu kralikov?

rencaa

Viem, že nič neviem (Scio me nihil scire). Sokrates

alebo cim viac viem, tym viac je jasne, kolko toho este neviem

ele

RNG, viera nemusí byť len vierou v náboženstvo. Môže to byť viera v seba, svojej vlastnej vnútornej sile. Niekedy aj dobrý liek môže pôsobiť ako placebo, ak mu pacient neverí a zase opačne, podanie placeba môže vyliečiť.

[zruseny12]

no,ja si myslim,ze to je nase stastie, ze sme sa narodili prave v SK,ale aj tak preco by sme nemohli pre seba urobit este viac,ked je to v nasich silach....a nie je lacna ani u nas,lebo zalezi na lokalite kde byvate,a este ked niekto zarobi par korun a ma este ine polozky tak aj u nas je draha...je to diskusia na dlho....takze neviem preco sa tu miesaju ine krajiny,damian len chcel pomoct nic ine....

korunka

tak tak ,u nas je pitna voda takmer zadarmo, a preto sa nou plytva...splachujeme nou zachod, umyvame sa nou, umyvame nou dlazku a pod... boli ste v tunisku, alebo inej podobnej krajine?...ak chcete pitnu vodu, musite si ju kupit balenu v obchode, iba to vam zaruci jej nezavadnost...a vychadza pekne draho ked si to tak vezmete...tak o nasej pitnej vode sa da povedat ze je ZADARMO

a predsa sa toci

Nebud detailista. Prepocitaj si kolko stoji 1l vody z vodovodu a porovnaj s cenou mineralky, fanty, coly, dzusu, kavy, polievky, mlieka, piva, vina alebo inych zdravych tekutin.

neni.z.a.d.a.r.m.o.

p.s. VODA není ZADARMO !!!!!
Ked si ju nazaplatíš TA VODA nepoteče !!!
Je taka doba , Penazí nie-su ,no len skuste nezaplatit,vypnu Vam ju.
Takže sa Vodu si treba zaplatit,lebo neni ZADARMO !!!!!

voda007

rencaa,
nie kazde zapalove ochorenie je sposobene bakteriami.. preto sa neodporuca na vsetko davat antibiotika a ani sa na vsetko nepredpisuje