prekozku mam cervenej farby a na nej male hrcky co s tym?

jeon

Pomaha Canesten, bezne kupis v lekarni. Ale treba ist pre istotu aj k lekarom. Najlepsie k lekarke:))) nejakej mlladej...

pvi

Ludia, mam taky isty problem, je tu len ten problem, mam ist za koznou, ktora mi "ho" prezrie (; a da mi na papierik nazov ATB, ja ho budem par mesiacov brat a prestane to alebo to budem mat dlllllllllho? a ako sa vlasne tie kvasinky daju chytit? nemate nejaky clanok o nich?

pvi

Ludia, mam taky isty problem, je tu len ten problem, mam ist za koznou, ktora mi "ho" prezrie (; a da mi na papierik nazov ATB, ja ho budem par mesiacov brat a prestane to alebo to budem mat dlllllllllho? a ako sa vlasne tie kvasinky daju chytit? nemate nejaky clanok o nich?

pvi

Ludia, mam taky isty problem, je tu len ten problem, mam ist za koznou, ktora mi "ho" prezrie (; a da mi na papierik nazov ATB, ja ho budem par mesiacov brat a prestane to alebo to budem mat dlllllllllho? a ako sa vlasne tie kvasinky daju chytit? nemate nejaky clanok o nich?

bakterie

SOM KVSINKA ZNICIS MA LEN KED BUDES UZIVAT ANTIBOITIKA BUDEM TI SEDIET NA VTAKOVI A BUDEM TA SVRBIT ...

PS: TVOJA KVASINKA

netopier

KVASINKY

POZOR MYDLA SPOSOBUJU KVASINKY TREBA POUZIVAT INTYM MIDLO PREDAVAJU HO V LEKARNI ..JE POTREBNY VITER NA BAKTERIE.A NASADIT ATB