Vnútorná triaška - trasenie nervov v tele

MOnixon

Ja to mávam tiež takéto triašky niekedy keď spim a sa zobudím tak neskutočne cítim triašku vnútornú hrozné ale môže to byť po psychickej stránke stresy, nervy ja som brala tiež ten oxazepam a tiež mi pomohlo nato ale tak som to prestala brat lebo som bola unavená neskutočne a nič som nejedla dodžubalo mi to žalúdok takze som veľmi schudla takze len kľudne určite pomôže aj magnezium.

MOnixon

Ja to mávam tiež takéto triašky niekedy keď spim a sa zobudím tak neskutočne cítim triašku vnútornú hrozné ale môže to byť po psychickej stránke stresy, nervy ja som brala tiež ten oxazepam a tiež mi pomohlo nato ale tak som to prestala brat lebo som bola unavená neskutočne a nič som nejedla dodžubalo mi to žalúdok takze som veľmi schudla takze len kľudne určite pomôže aj magnezium.

lentil

Aj ja mám tras v oboch nohách , hlavne pri státi to pociťujem , ale aj pri sedení a ešte mi obe nohy sa napínajú do prasknutia je to hnusný pocit., čo s tým mám už robiť ?

kiwi

Ahojte,ja mám podobné problémy,trasiem sa ráno,ale neuveriteľne,ked sa zobudím,dám si oxazepam,po pol hodiine ma to prejde,nechcem ho užívať,poradte čo s tým.

Daniel Q

tiež mávam tras v tele hlavne rúk a tela v stresových situáciách ked napr pozerajú ľudia v reštaurácii ako jem a podobne užívam neurol na upokojenie a odvtedy nemavam problémy

Kaňúr

Tak počúvajte toto, triaslo mi nenormálne v pravej nohe a bol som z toho tak na nervy, že čím som nad tým viac rozmýšľal tým to viac triaslo, haluzil som sa už ozaj na také scenáre že sa mi niekde upcháva cieva lebo malo to približne tep srdca. Nakoniec som celý vystrašený zdrapil mobil, hodil moj problém do Googlu, našiel tuto tému a zistil že sú to len nejaké nervy a žiadny fyzický problém. V tom momente mi to prestalo robiť, hneď ako som sa ukľudnil. Skúste sa ukľudniť!!!

babenka

mne sa to niekedy tiez stavalo,ze som skripala zubami,vraj je to nejaka postresova reakcia.ine obdobie mavam niekedy ked zaspavam a naraz sa strhnem ale poriadne.total nervy a ľak.ale hned znovu zaspavam.a v to obdobie je to kazdy vecer niekedy aj 2x kym nezaspim.
neviete nejaky cvik, dychanie ktore zabera proti stresu?

slimaciq

Hm...ja by som sa chcela spytat na nieco podobne. Priatel ked zaspi, ma nervove tiky takmer po celom tele, v noci skripe zubami...akoby bol v spanku nepokojny, no pritom spi tvrdo. Je to normalne? Mam o neho obavy