ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????

Príspevok v téme: ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????
inkous

Ahojte, chcem sa vas spytat, ze ako by ste reagovali, kebyze mate byvalu priatelku, s ktorou ste sa rozisli pred par mesiacmi a ked ste sa s nou rozisli tak by prisla s tym ze je tehotna, nijak vam to vsak nedokazala (teda neukazala tehotensku knizku ani potvrdenie od lekara) potom povedala, ze bola na potrate a zacala si pytat peniaze.. neustale vyvolava z roznych cisiel(50 hovorov denne), chodi zvonit domov, pri nahodnom stretnuti robi sceny, pise maily a az prenasleduje po chodniku..co robit?

utesena

ak bol nejaky potrat (co asi nebol) nemala sa poradit s Tebou, ze co dalej, aj ked ste boli rozideni? Ty si akoze nevedel o nicom a ona prisla za Tebou s hotovou vecou, ze daj prachy bola som na potrate? To ze Ta prenasleduje, obmedzuje Tvoju osobnu slobodu a podla mna by si sa mal poradit s pravnikom...

radana

Ale podla mna je to hlupost,ze isla na potrat.Aky by to malo vyznam.Keby bola tehotna,tak by ta mala inkous v hrsti.Preto si myslim,ze je to vymysel,a ziadny potrat sa nekonal...

cropps

hm ale ked uz mam byt vazna.tak ..prave ma nieco napadlo.v skole sme raz pozerali o potratoch.ja ti vravim-tie zeny co presli potratom su v hroznej depresii niektore to naozaj nedokazu zniest.keby sla na potrat bolo by to na nej vidno.psychika uplne znicena.....

cropps

obvin ju zo znasilnenia :D povec ze ked je taka tupana ze si vymysla bludy ktore nedokaze dokazat zrobis to aj ty:D juhuhuhhuuu bud chlop:D...

radana

inkous a z coho si chces ocistit svoje "meno" ?Ved ty si nic zle neurobil.Jednoducho neries problem ktory nenastal.Zacni to riesit,ked ti da dokaz o potrate.Ale ja nevidim nic zle ze by si urobil...To ona ta psychicky tyra a prenasleduje...

sajfina

ja ti chcem len odpovedať na tú otázku,či je deň po potrate uplne fit...no uplne nie,ale po potrate babu pošlu domov este v ten den abo den po tom a moze chodit a tak asi vsetko moze robit,,,ked som bola v nemocnici,tak tam so mnou bolo asi 5 zenskych(za 1 tyzden!) a vsetky isli hned domov,rychle to bolo....ale podla toho co pises,je to uplna krava a jej hlupe vymysli...podala by som trestne oznamenie

radana

inkous a preco si ty vlastne pristupil na jej hru,ze ona ta oblbuje ze bola na potrate a ty jej to hned uveris.A keby ti povedala,ze jej mama sa kvoli tebe hodila do studne....Tak co.Ved pokial ti nieco take nedolozi,tak sa tomu neda verit a este v jej pripade.A inac ja osobne si myslim,ze keby od teba otehotnela,tak by urcite na potrat nesla,lebo by ta mala v hrsti...

radana

inkous teraz je to tvrdenie proti tvrdeniu.Ona tvrdi,ze bola na potrat,ale nijak ti to nevie dokazat.A ty zase nesmies pripustit,ze na ten potrat bola.Ved ti o tom nedala ziadny dokaz.To su len reci,aby ta mohla psychicky tyrat...