klíma - čo si o nej myslíte?

Príspevok v téme: klíma - čo si o nej myslíte?
barbinka

Včera som bola v nákupnom centre v Avione aj s bratom a obidvoch nás dnes bolí hrdlo. a to sa mi nestalo prvýkrát, vždy keď mám na blízko klímu, tak ma začne hrdlo hneď bolieť. mne klíma vôbec nechýba, tak prečo ostatní ľudia ju tak preferujú. myslíte si, že je to zdravé? podľa mňa určite nie, myslím, že to škodí aj kĺbom.

radana

No ja som aj tu na tomto fore citala,myslim ze to pisala dr.jajboli,ze boli niekde v obchode,kde bola pustena klima a na druhy den sa nevedela postavit,co ju tak boleli krize...

barbinka

radana máš pravdu, tie kríže ma nenapadli, ale bývala kolegyňa mala vždy bolesti ako bola klíma zapnutá.

barbinka

blady, mne mandle vyberali pred pol rokom, doteraz som nebola vôbec chorá a ani nie som. len ma bolí hrdlo. a z čoho iného ma ešte môže bolieť?hm? nemám oslabenú imunitu. však to by som cítila.

radana

Ale blady o to,ze kde robi moj manzel nejde,ide tu o to,ze klima naozaj nerobi dobre na klby a ako aj barbinka pisala,ked sa klima nepouziva spravne,hned boli hrdlo,krize...Keby manzel nehovoril,ze ho odtial bolievaju klby tak to sem nepisem...

radana

blady,tak este raz-manzel robi na povrchu na blatnikoch na TOUAREG.Oni ich tam flobkuju,primeruju... a tam maju aj take boxy,kde je vlastne skodlive prostredie-je tam ten prach z flobkovania a tam maju v tych boxoch klimu a tiez aj odsavanie toho vyflobkovaneho prachu.Ja neviem ci je to presne karosaren ale viem,ze su to blatniky na touareg.Ved ked tam robi,tak to bude vediet...

blady

radana, opytam sa ta este na ten VW
robi tvoj mazel v karosarni vo VW?
bo ak ano, tak tam klima nieje, lebo tam robi moj svagor...
ja sa svagraopytam, ze ci vobec vo VW maju v halach klimu.

radana

blady mam ti u manzela vybavit,aby si si to tam isiel vyskusat,ze si cely spoteny a potom ti tam zrazu zacne fukat studeny vzduch z klimy?Potom mozno pochopis,ze tie klby maju nieco spolocne aj s klimou... :DD Nic v zlom..