klíma - čo si o nej myslíte?

Príspevok v téme: klíma - čo si o nej myslíte?
barbinka

Včera som bola v nákupnom centre v Avione aj s bratom a obidvoch nás dnes bolí hrdlo. a to sa mi nestalo prvýkrát, vždy keď mám na blízko klímu, tak ma začne hrdlo hneď bolieť. mne klíma vôbec nechýba, tak prečo ostatní ľudia ju tak preferujú. myslíte si, že je to zdravé? podľa mňa určite nie, myslím, že to škodí aj kĺbom.

blady

radana, bol som v karosarni, kde sa robia aj tuaregy a kde sa montuju auta dokopy, a ta hala ma rozmer 11tich futbalovych ihrisk. Vies co by to stalo, keby tam bola klima?

blady

barbinka, ja na teba vobec neutocim, ale zasa si napisala (PREPAC): keď som prišla domov, tak ma začalo boleiť hrdlo a vtedy mi to došlo, že to mám z tej klímy.

prosimta, netvrdim, ze viem ako to je konkretne s tebou, ale skus tu klimu vynechat a nemysliet na nu. stale to s tym spajas...

neviem, kedy ti tie mandle vyberali, ale kym si organizmus zvykne, ze ich nema, tiez to nejaky cas trva...

barbinka

blady: ja som si ale nič nevsugerovala. vôbec som na to včera nemyslela, že určite z klímy ochoriem. ja neviem prečo máš potrebu si vymýšlať. ty vieš ako to presne u mňa bolo, že? keď som prišla domov, tak ma začalo boleiť hrdlo a vtedy mi to došlo, že to mám z tej klímy.nič iné mi nie je, nemám oslabený organizmus, cítim sa veľmi dobre. kebyže nie, tak ruším dnešný tenis. takže zasa ti to nevyšlo. a ja tiež robím priamo pod strechou a vôbec mi to teplo nevadí.

blady

v boxe? v automobilovom priemysle?
moj svagor robi v velkovyrobnej hale v automobilovom priemysle, ale klimu tam teda nemaju... bolo by to veeeelmo drahe...

radana

Napr.v automobilovom priemysle v boxoch,kde sa im automaticky spusta klima a niekedy jej riadne harasi-tej klime...