vyhovorky

Príspevok v téme: vyhovorky
Betty Boop

Ahoj s priatelom sme spolu skoro 2 roky, sex máme / nemáme ... možno 1 za štvrť roka a on sa stále vyhovára, že má nejaké obdobie, kedy ho sex nebaví, predtým sa vyhováral na to, že je unavený - aj ked nič nerobí, alebo že ho niečo bolí, proste vždy si niečo najde - mna nebaví stále samú seba presviečať, že sa to zmeni!!! A nemám ani 100 rokov kedy by mňa sex, nebavil, ved je to normáln a vec a ja to mám rada. Viem, že ma nepodvádza. Rozísť sa s ním nechcem lebo mi maximálne vyhovuje vo všetkom okrem tejto "maličkosti". Vie mi niekto poradiť???

coda

my sme si doma zohnali na zlepsenie sexu pripravok MACA a fakt to prinieslo viac iskry do postele. je to cisto prirodne takze sa nemusite bat akychkolvek zlych nasledkov. ja si to kupujem cez www.bioaktiv.sk

vraj maju pomahat aj plody GOJI ale to uz nemam odskusane

vezikula

Ahojky,

ja mam tiez takeho priatela a vobec to nechapem. Mne to dost vadi lebo potom neviem ci je chyba vo mne alebo co. Nemyslim si ze je to len mala cast partnerskeho zivota, ale dost dolezita. My sme sa dohodli, ze pojde k doktorovi. Ak to nepomoze tak mna taky vztah prestane bavit.

janka

Ahojte, ja mam podobny problem s mojim manzelom. Budeme spolu 8 rokov, teda rok budeme zobrati, a zda sa mi, ze sa nejak zmenil. Zacala som mat problemy s jeho mamou, s ktorou som si super vychadzala. Dokonca som s nim predtym, ako sme sa zobrali, zila 2 roky. Vsetko klapalo. sice uz vtedy to zacinalo byt take,vselijake. teraz mame 2 krasne babatka, viem, ze je toho dost, ale pravdupovediac, vacsiu chut na sex po porode som mala ja. a to sme sexovali prvykrat az po ca. 9 mesiacoch. ja uz fakt neviem, ved chlapi by mali mat vacsiu chut...aspon tak sa to tvrdi...

[zruseny12]

no betty,zalezi ake ma povinnosti v praci a v akom je stresse,lebo nedavno davali,ze chlapov cim dalej tym viac je takych ,co stracaju chut na sex/a ze su to dost mlady chlapci/ koli stressu atd.porozpravaj sa s nim,ci ho nieco netrapi...atd.