Partner ma prestal priťahovať

Príspevok v téme: Partner ma prestal priťahovať
teaa

Ahojte, mám obrovský problém... Žijeme s partnerom spolu dva roky, zo začiatku sme sa hrozne priťahovali, vrhali sme sa na seba. Potom sme mali dosť dlhé obdobie bez sexu (nechcem rozoberať dôvody, súvisí s partnerovým zdravím),tak ja som čakala, kým sa všetko vyrieši v jeho hlave a začneme sa opäť bozkávať, hladkať, milovať. LENŽE... medzitým som sa zaľúbila do muža, ktorý je neskutočne nežný, neskutočne ma priťahuje, sústavne myslím na milovanie s ním, na jeho dotyky. Nemilovali sme sa spolu, lebo sa to snažíme držať v hraniciach, ale neviem... A môj partner sa zrazu prebral k životu a dranká do mňa... LENŽE prestal ma priťahovať... ja som z toho na nervy... tak strašne dlho mi chýbali dotyky a bozky, že som si na to našla niekoho iného, ale viem, že chcem žiť len a len s týmto partnerom, ktorého mám. No ale priťahuje ma ten druhý. Keď ma môj priateľ bozkáva, je mi to nielen divné, ale aj nepríjemné... dotýka sa ma a ja nie som vôôôôbec vzrušená, vždy to nejako skončím, aby nedošlo ku sexu, lebo mi to je celé hrozne nepríjemné. Ale ja ho milujem a chcem s ním žiť... Mám 28 rokov, aby bolo jasné, že nie som násťročná. Nechápem, čo sa deje... som z toho na nervy... Skúste niečo poradiť, či ste niečo také zažili, len ma prosím nesúďte, kým ste nazažili to, čo ja

rodrigez

No tak potom super, ak to neriesis, to je dobre. Neviem, podla mna sa na niekoho, kto si zacne s kamaratom svojho priatela za jeho chrbtom nie je zrovna charakter. Ale to je jedno, to su extremy, ktore sa ale tiez stavaju.
Moj problem? No je to trochu zlozitejsie, proste chodim s priatelkou 7 mesiacov, ale nedokazem jej verit. Jednoducho poznam jej minulost, jej kamaratky, viem ako fungovala, co povystrajala. Aj ked hovori ze je to davno prec, ja sa nad to neviem povzniest. Teraz odlieta s kamaratkov na 4 dni do zahranicia a ja jej jednoducho neverim ze tam nic nevyvedie. Mam ju strasne rad, chcem aby to vyslo, ale nemam tu pohodu, stale som v strehu a to ma nebavi. Na jednej strane sa chcem na to vykaslat, na strane druhej to nedokazem urobit. Tak sa ju snazim dostat z pod koze, ale moc sa mi to nedari. Cakam len kedy sa nieco stane a viem ze to nebude moc lahke na rozchodenie...

teaa

No a mňa nikto nezviedol a ja som nikoho nepodviedla, dosť sme si to strážili aby to v rámci čestnosti ešte únosné... proste sme sa nejako zaľúbili, ale sme dvaja rozumní ľudia a riešime to...

teaa

Hm, Rodrigez myslím, že ľudia v mojom okolí by to takto nikdy nevnímali... ale odvčera ako som sa s vami bavili a večer som sa stretla s tým druhým, tak mám v tom jasno - koniec. Okrem toho som sa znovu zaľúbila do svojho priateľa a večer to bolo dosť dobré a vášnivé, takže sa hrozne teším... Ty mi o svojej pekelnej situácii nepovieš? :)

rodrigez

Tea super, ako som sa docital, je to kamarat tvojho frajera. Tak na to sa rovno vykasli, len najvacsia stetka si zacne s kamaratom frajera. Tak isto len najveci chuj zvedie kamaratovu frajerku. Viem o com hovorim, poznam osobu, ktora to spravila a poviem ti nic prijemne. Ak nechces aby ta tvoj frajer znenavidel, ani to neries. Ja som tiez v pekelne zlozitej situacii, ale je to o inom, nie o tom ze by sme sa nepritahovali. V kazdom pripade si daj pozor aby sa nahodou medzi vami nic nestalo, akonahle by sa to dozvedel tvoj frajer (a ver ze sa to dozvie) rozbijes kamaratstvo a budes za totalnu stetku. Prepac, znie to tvrdo, ale takto ta budu ludia v okoli vnimat bez ohladu na vysvetlenie...

teaa

rozdrigez dúfam, že to nie je tak ako vravíš... (toho sa práve obávam). Ale každopádne za tým druhým nepôjdem, aj keby soms a s týmto rozišla...to nie je muž do života, určite nie pre mňa

teaa

Angel som rada, že nie som s týmto jediná :) Neviem, či s tým prvým chalanom bývaš, ale ver mi, že vtedy je to celé oveľa horšie. Ja viem tie city veľmi dobre identifikovať, viem, s ktorým chcem byť a prečo, len keby nám ten sex fungoval, dočerta

teaa

Barbinka súhlasím s tebou...nie som do neho zaľúbená, len ma priťahuje. Lenže odkopnúť je krutý výraz. My sa rozchádzame stále, on je veľmi milý a nechce, aby som trpela a ja nechcem, aby mal pocit, že ho vodím za nos... presne pozná situáciu (oni sú totiž kamoši - krava som, ja viem) a vie, že ja tak či onak ostatnem so svojim partnerom. Snažíme sa od seba odpútať, ale moc to nejde... oveľa horší problém je však ten, že ma nepriťahuje môj chlap, keby áno, tak sa toto celé isto nestane

fraisee

moze ist aj o prechodne stadium, pritahuje ta iny, lenze ako uvadzas lubis fesaka c. 1., cize mozno sa to za isty cas da opat naporiadok. a ak nie, tak utekaj k druhemu.

ariadnakp

ja som tiez dospela a mam tak trochu podobny problem ten zaciatok akoby si pisala o mne, ale narozdiel od teba nemam ziadneho ineho....neviem co mam robit, sama zostat nechcem