pre chalanov:napiste svoj nazor

Príspevok v téme: pre chalanov:napiste svoj nazor
cukricek

viemn ze tato tema asi skor nepatri sem ale dufam ze chlapci aj tak napisu svoj nazor:))problem je v tom ze mam 179 cm a rada nosim topynky na vysokom opätku(10 cm)...a som vtedy dost vysoka,,,problem s vzhladom inak nemam,,som stihla,,v tvari celkom pekna,,,a aj sa dobre obliekam,,,len mam pocit ze je pre chalanov odpudzujuce ked vidia taku vysoku babu..je to tak??ale bo sa vam pacia vysoke a stihle dievcata???resp,vyssie od vas??:)

......

osobne by som o moc vyššiu priatelku nechel , mam 182 cm . Skor si myslim že 10 cm podpetky su vela a isto sa ti v tom dobre nechodi.....

kkq

a čo to vlastne riešiš.S opätkom máš neakých 190 cm, plus minus, a chalanov čo majú 190 cm nie je až tak málo. Ja som chvilku chodil s dievčaťom, ktoré bolo také vysoké ako Ty, ako ja, no a s opätkom bola vyššia. A mám kamaráta, ktorý chodí s babou, čo je o pol hlavy od neho vyššia, a ani jednému z nich to neprekáža. Samozrejme s Tvojou výškou si asi nenájdeš chalana s nízkym vzrastom, aby Ti bol po ramená. :-)

123456789

no ja mam 179cm a asi spolu by sme vyzerali ako z reklamy na kofolu:-))ale keby som mal 200cm tak v pohode mam rad vysoke baby.

imperathor

ja mam 188 cm, a odo man som videl uz aj vyssie baby, a hoci na prvy pohlad je to urcite nieco vynimocne, a spravim ze ufff, nic to pre mna neznamenalo, ked boli pekne do tvare,alebo mali postavy, urcite som k nim pristupoval ako ku kazdej, aj teraz mam dve take kamosky velmi zalte su... no problemo

bimboo

s modelkou mam osobnu skusenost a hadzem ich do jedneho vreca - su to kravy.. ale ked je vysoka holka nemam problem aj ked som nizky - dve babenky boli vyssie a jedna o myslim takych 5 centi..