HPV a Indonal

Príspevok v téme: HPV a Indonal
zuzi

KOčky čaute..máte niektorá skúsenosti s užívaním INDONALU??? Vraj je účinný pri HPV vírusoch a displáziach atd...začala som ho užívať, užívam už 3-týždne, ale objavili sa mi na hrudníku a chrbte nejaké vyrážky..neviem, či to nemôže byť niejaká neskorá reakcia na INDONAL...môžem ho kľudne užívať ďalej?? -vraj je to prírodne a nemá to nič spoločné s norm.hormónamy...lebo antikoncepciu ja brať nemôžem...pekný dník..papapa

Sara19761976

Zasveteny,pravdu mas,co hovoris,ze skoda,ze ho nevyrabas.Ja som ho brala a stale mam vysledky take iste.Moznon ze by mi niekto teraz zaaurgumentoval tym,ze asi keby nie,tak to mam este horsie,ale nepomaha,marna slava.Nejake cysty a take veci,mozno ,ale co to ma s rakovinou prosim vas ludia,neklamte sami seba tu.Ale lepsie ako nic ten Indonal.Aspon ma clovek dobry pocit,ze pre to nieco spravil,nie?

erika999

ahojte.bola som na preventivke,a diagnostikovali mi stredne tazku displaziu krcka maternice.nasli mi aj hpv.teraz mam brat indonal 3mesiace.potom musim na kontrolu.co bude dalej?ma niekto skusenosti?budem moct este niekedy brat HAK?:(

zorkana

Všetky, čo užívate Indonal, pozrite si stránku : lpr.sk informácie/poradňa - primár z onkogynekologickej kliniky MUDr.Masák tam všetkým hlúpym ženám zdôrazňuje, že Indonal je len potravina bez akýchkoľvek liečebných účinkov, akurát to stojí kopu peňazí. Je to biznis, ktorý prináša zisky. Je určený práve pre také hlupane ako ste vy. To, že hrčky, alebo cysty zmizli, to je len náhoda - zmizli by aj bez Indonalu.

IDB29868

ahojte z indonalom mam velmi dobre skusenosti potom,co som sa dozvedela,ze mam na prsniku cystu som si kupila indonal po 3 mesiacoch uzivania som bola na sono prsnikou a cysta bola prec odporucam

smilla

Dobry vecer vsetkym,
inspirovana radami od RNG a touto poradnou som nasla takyto pripravok:
Indole-3-Carbinol with Resveratrol, vyraba ho Swanson, je silnejsi ako Indonal (200 mg oproti 150 mg + obsahuje este navyse resveratrol), v baleni je 60 kapsuli a tychto 60 kapsuli stoji 9,99 USD! Ak si date vyhladat cez google swansonvitamins, najdete to. A posielaju na SVK. Nechcem nikomu robit reklamu, ale preco platit za slabsie pripravky viac?

RNG

Inac I3C a DIM znizuju hladiny estrogenu a niekedy sa cysty vytvaraju prave pri privysokych hladinach estrogenu.
Rozkolisane hladiny hormonov skodia celemu telu a "vykolaja" ho z normalnej cinnosti. Zeny s PMS a roznymi problemami s periodou a prechodom vam to potvrdia.

mimina111

zasvateny trepe vobec si ho nevsimajte vypisuje to kade tade po celom webe ale nic nevie..hra sa na chytraka..baby mna indonal zbavil hrcky v prsniku takze ak treba berte ho pomaha

miška

zasvateny este aj tu vypisujes kraviny,ani nevies ako sa to uziva ani nic co ta tak trapi ze to ludia beru??si traapny

adriana

Odpoved pre "zasvateny". Indonal -Cystu na vajecniku som mala rok, hrozila uz operacia. Cyklus som mala velmi nepravidelny /50 dni a viac/, spravidla som musela ist na injekciu. Po troch mesiacoch uzivania Indonalu je cyklus pravidelny a po kontrolnom vysetreni /sono/ je cysta prec. Verim, ze je to ucinok Indonalu.