olej na vlasy

sonka

marisssa... presne tak, vlasy si umyjem šampónom ako vždy, nanesiem na ne oli. olej, nechám cez noc posovbiť a ráno ho zmyjem len vodou, prípadne si vlasy ešte opláchnem čiernym čajom.

sonka

Ja si zvyknem robiť zábaly z olivového oleja, jednoducho po umytí si vlasy zabalím do uteráka a nechám posobiť celú noc. Ráno ich dokladne opláchnem vo vlažnej vode, oživím ich bezoplachovou kúrou alebo tužidlom a vlasy sú krásne zdravé a lesklé. Mastné vlasy nemám vobec a ani mojim vlasom takýto zábal počas celej noci neuškodí, práve naopak, len im to prospeje. Takže vrelo odporúčam.

maria123

Ja som mala lupiny s Gliss Kur a nato mi zabral Nizoral a potom som si prepláchla vodu s octom a pomohlo mi to.

mira

Vypadávajú ti vlasy alebo máš lupiny ? Pokožka môže byť suchá vtedy, ak sa vytvoril plát stuhnutého tuku, ktorý bráni prieniku vlhkosti na povrch.

maria123

Ahojte, na problémy s vlasmi, je veľmi dobrý FITOVAL, dostať ho v lekárni a stojí okolo 80,- Sk. Obsahuje jačmeň a je veľmi dobrý na poškodené vlasy, na vypadávanie. Nechá sa pôsobiť takých 5-10 min a ani balzám nepotrebuješ. Máš úplne jemne vlasy. Vyskúšajte.

baku

mira to kde si zobrala ze problemy s vypadavanim vlasov su ked je pokozka prilis vlhka???
ta moja je zas prilis sucha a mam problemy..

mira

Je dobrý olej v pomere so šťavou zo zázvoru 1:1. Na zhustnutie a spevnenie vlasov.
Olej odpudzuje vodu.
Problémy s vypadávaním vlasov sú vtedy, keď pokožka na hlave je príliš vlhká.