Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

filip85

Ale normálné hohavičky musia byť pohodlnejšie ako tanga.... Ale mne sa tangá páčia tak nič som nepovedal... heh

iwa

Tanga su super dore sa v nich citim a ked ich este mozem ukazovat super ja ich mam v kuse na sebe ja ani ine nohavicky nemam iby tanga

getusa

Maria, kazdeho z nas moze zdravie zradit, preto by sme sa mali spravat tak, aby sme tomu predisli a mas pravdu ze nosenie tangacov je rizikove, preto sa snazim to riziko nakazy eliminovat na minimum :-)

getusa

Tak divne si to napisala, ako keby si to brala tak vazne, ako pani ucitelka. :-DD Pocuj rano chodim odjakziva ako si pamatam, patrim medzi tie stastnejsie co maju pravidelne vyprazdnovanie, zdrava strava, a tak.. Ked mi to nahodou nejde, dam si tri sluky cigaretky a uz utekam, inak nefajcim :-)