Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

juraj1985

Aké tangá nosíte ? Tie všeliaké kvalitné pekné sexy čo nemajú iba pásik ale majú možno tak 2cm hrubý pásik musia tlačiť medzi polkami nie ? Najlepšie sú iba z tenučkým pásikom so šnúrkou alebo radi nosíte aj s hrubším?

[zruseny12]

sak prave getusa,ja som niekede citala,ze prave bakterie sa mozu prenasat...zo zadu do predu a potom clovek ma zdravotne problemi...

getusa

ja ine ani nenosim. Ani necitim ze ich mam na sebe. Ale mam casto zapaly, no neviem si predstavit ze by som sa mala vratit k bombardakom.

DESmodka

brano.. to je len sila zvyku.. zo zaciatku ten pocit bol, ale teraz akoby som ich nemala :) a mam ich :)... a jasne ze cim mensi pasik tym lepsie.. no sak si predstav si predstav nejaky kusisko latky medzi polkami :)))

...brano...

No ale nevadí vám, že stále cítite, že sú v zadku zarezané a nemáte chuť si ich sem tam po vytiahnuť ?
Veď partnerka nosí Sariana a ja neviem aké značkové ale žeby by boly pohodlné no neviem ...
Vždy je to rovnaké, zle zo začiatku som skúmal, že to ako treba veľmi vytiahnuť keď to bolo malo bolo zle keď veľa tiež...
Mate radi zo širším vzadu tým trojuholníčkom alebo iba šnúročka ?