Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

jancecka

ja tiež dosť často nosím tanga, ale nie kôli tomu že to vyzerá sexi, sa mi nepáči keď je vidieť obyčaj nohavičky ale pod rifle nie, iba pod biele nohavice, alebo nejaký tenký materiál, mám ich celkom rada a necítim sa v nich nepohodlne a zatiaľ problémy nemám, dúfam že ani nebudem :D ale mám tak isto rada aj francúzske aj obyčajné aj string, vlastne je mi to jedno :D len nech sú kvalitné

baby

su aj pohodlne tangace.. sak si netreba kupovat o cislo mensie.. a hlavne musia byt bavlnene a nie nejake za 30 korun od vietnamca... ja nosim vacsinou len tangace uz dobre dlho a ziadne problemy ma netrapia...

aduliena

Mne minule gynekológ povedal, že by úplne zakázal výrobu tangáčov a tampónov....všetky tie zápaly, mykózy a problémy žien sú z nich....vraj....

barbinka

ja ich nosím tak raz do mesiaca. do riflí v žiadnom prípade. nie sú ani zo zdravotného hľadiska vhodné. potom nech sa ženy nečudujú, že majú mykózy.