Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

Rikulinko

Mám otázku pretože všade sa píše o upravenej strave ale čo treba jesť ? Nejesť sladkosti a zdravá strava ? Zelenina a tak ? Plánujem nasadiť clen ale musím sa dozvedieť viac aby to k niečomu bolo :D Chodím behať aj posilka . Dik

dnb.juhy

jooo..ked udrzujes svoje tempo pri behu, hrozi, ze ti narastie biceps, ako maju ti najvacsi kulturisti..ramena budeš mat siroke, cecky tvrde jak kamen..bacha na to kiwii!! je to riskantne bezat vlastnym tempom,rastu z toho svaly jak jebnute

kiiwii

este som sa chcela opytat ze ak si vo fitku na steperi nastavim FAT BURN ukaze mi ze si mam udrziavat pulz srdca na cisle 128.. ale ak udrzujem na 128 palim ovela menej kalorii ako ked si idem svojim tempom.. tak mam udrziavat tych 128 aj ked palim menej kalorii??? som z toho zmatena.. bojim sa ze ak udrzujem vlastne tempo ze nepalim tuk ale naberam svalovu hmotu a to ja naozaj nepotrebujem :D chcem len chudnut z tuku

kiiwii

tak ja makam 40 min na steperi a pol hodky na biku vo fitku stale ak mam prilezitost tak idem .. da sa povedat ze 5x do tyzdna tam som, ale nemozem tvrdit ze kazdy tyzden to je tak.. .. ale ak sa tam nemam ako dostat tak volim svihadlo 1200 preskokov alebo beh v parku.. neviem odhad.. kolko ma. :D UK je SVINA>. mam pocit ze tu priberam aj z cistej vody.. vsetko sa mi tu zda kaloricke ked sa pozeram na tych ludi..

Genesis

Genetika je svina ale nastastie aj pre nu plati zakon zachovania hmoty a energie i ked ona si ho meni niekedy ako chce :)

Staci tvrda dieta (bielkoviny 1g na kg hmotnosti, uhlohydraty 1,5 g na kg a tuky co najmenej)

a dalej ti staci 30 minut denne napr na eliptickom trenazeri s tým že hodku pred tým si dáš tabletku klenbuterolu 20 mcg

kiiwii

takz evravis ze uplne mi staci jedna tbl denne kazde rano... a dam dole tuk? po dobu 2 tyzdnov?? :DDD vazne mne na tom neskutocne zalezi lebo ja nemam pevnu volu na dietu.. obmedzenie este ano alebo diety ktore sa daju vydrzat .. a mam rada sport cize.. spojit tbl so sportom a obmedzenie stravy je pre mna jedina sanca... a tuk zo stehien uz naozja neviem ako mam zhodit.. rodina tvrdi ze nikdy nezhodim lebo ze to je genetika ale podla mna ak clovek maka , da sa vsetko..