Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

zuzka24

na moje okolie to fungovalo,na mna vobec!!!!este by som povedala,ze som pribrala,ked som to brala,takze...ale ludia to beru dalej a je im ok.

bonita101

No ja som si prebehla net hore -dole, o clenbuterole sa niekde sice pise ako o anaboliku, ale zaroven, ze v davkach ako je urceny nema tieto ucinky. Cize teoreticky ano, prakticky nie je A. Bolievala vas z neho hlava? Mna strasne, inak mi nic nie je, aj tie neprijemne priznaky do 40 min. vymiznu, ale hlava ma boli migrenovite cely den, ked ho uzijem. Neviewm ci je to nim, alebo tym, ze sa denne meni pocasie. Zlaty reductil, ten mi uplne odstranil bolesti hlavy aj migreny / tieto dve veci su rozdiel/ Takze si ho uz nedam, uvidim po navrate z dovolenky, koncom juna, ci mi bolesti hlavy prejdu. Inak od utorka ako som ho nasadila 1+1, mam dolu 1,8 kg. Ale teda aj viac cvicim, zaroven mam stravu 5x denne, do 5000 kJ.

Martin_242

To je pravda, doplnky sa väčšinou môžu kombinovať takmer neobmedzene ak človek dáva pozor na predávkovanie sa.
Ja osobne som Clenbuterol vyskúšal pred rokmi sám na sebe v minidávke 20 mcg denne, za mesiac som znížil obvod pása o 8 centimetrov pri veľmi vysokej a častej aeróbnej aktivite a diéte.

Dnes som za dva mesiace dosiahol to isté, 8cm menej v páse, bez pomoci chemikálií a bez aeróbnej aktivity.
Nestratil som ani kilogram váhy, čo som samozrejme aj chcel dosiahnuť.
V prvom rade ide o stravu a pevnú vôľu.

RNG

martin, miro, OK, tak sme sa predsa len civilizovane dohodli.
A ako som naznacil uz mnohokrat, je plno prirodnych potravinovych doplnkov s termogenetickymi vlastnostami a tym by som dal prednost pred akymkolvek syntetikom, ci uz velmi skodlivym(Adipex a Reductil) alebo len celkom mierne ako clen.
Uz len to, ze clovek musi davat pozor na kontraindikacie pri syntetikach ovela viac, nez pripadne pri potravinovych doplnkoch ma od nich jasne odraduje.

Martin_242

RNG: Veď sa predsa neurážaj, ja na Teba vôbec neútočím, len tvrdím, čo tvrdím a teda len to, že to nieje steroid a to je predsa pravda.
Clenbuterol sám o sebe nemá vplyv na tvorbu svalovej hmoty, jeho účinok je v silnom antikatabolickom pôsobení a termogenéze s následným využitím tukov, aj preto sa kombinuje s anabolickými steroidmi, pretože ochraňuje aj prostredníctvom steroidov umelo vytvorenú svalovú hmotu.
To je už ale iná debata, nikto v tejto téme nikoho nenavádza na to, aby bral steroidy, čo je samozrejme nezmysel a hazard.
Clenbuterol pokiaľ viem, nieje návykovou látkou, napríklad kofeín je, takže všetci, čo pijú kávu sú feťáci?
A ak si vezmem účinky (aj vedľajšie účinky) liekov na chudnutie ako Adipex, Reductil a pod., jednoznačne sa mi javí najúčinnejší Clenbuterol a zároveň aj najmenej škodlivý.
Toto je len môj osobný názor, upozorňujem, ale ak by som chcel schudnúť pomocou liekov, určite by som siahol radšej po Clenbuterole než po Adipexe alebo Reductile.

RNG

Miro, toto su tvoje vlastne slova:
"Kurna kde som si dal clenbu nejako mi zacina byt bez neho zle."
Ja osobne nepoznam ucinky Clen, ale vela ludi ma doslova drogovy navyk aj na cokoladu, kavu, cigarety, takze nevylucujem, ze by mohol byt aj na Clen.
A ty si ho naznacil svojou poznamkou. Tak co som si mal myslet z toho....
Je to silny prostriedok a navykovost je mozna. Niekto si vyzaduje extra stimulaciu.

RNG

este sem pridam radyu tych, co sa do toho vyznaju ako pouzivat najefektivnejsie Clen:
. Dosing and Cycling Clenbuterol comes in 20mcg tablets, although it is also available in syrup, pump and injectable form. Doses are very dependent on how well the user responds to the side effects, but somewhere in the range of 5-8 tablets per day for men and 1-4 tablets a day for women is most common. Clenbuterol loses its thermogenic effects after 6-8 weeks when body temperature drops back to normal. It's anabolic/anti-catabolic properties fade away at around the 18 day mark. Taking the long half life into consideration, the most effective way of cycling Clen is 2 weeks on/ 2 weeks off for no more than 12 weeks
A uz sa pracem z tejto temy, lebo nakoniec, ja som len pre potravinove doplnky a pre mna pouzitie syntetika neprichadza vobec do uvahy.
Naviac Clen znizuje inzulinovu senzitivitu, co by bolo pre mna, diabetika typu 2 extra skodlive.

miro.83

Musim reagovat znova na to ze sa v posilovnach pouziva na podporu rastu skus si pozret doslednejsie s cim to kombinuju. Ano kombinuju to s AS, ale len preto aby dokazali vyrisovat (skvalitnit tvary svalov = zhodit tuk) a popritom nabrat este nejaky ten sval.