zivot bez priatelov?

Príspevok v téme: zivot bez priatelov?
crazzzy

ahojte!
zaujimalo by ma kolko mate priatelov, a ci mate nejaku stalu partiu.
ja som hrozne nestastna, pretoze toto mi chyba. nie som nespolocenska, ani neprijemna, praveze som celkom sympaticka, pekna, vesela a pod.. ale neviem, mam sice par kamaratok, ale nemam stálu partiu s ktorou by som chodievala von a tak.... tych par kamošiek, to su vsetko take na obcasne kavicky alebo tak, ale nie je to ono. mozno je to tym ze nebyvam v meste a preto nemam tolko prilezitosti. ked visim napr tie panelakove deti, ludi, tam ma kazdy aj 50 znamych a kamosov. som z toho smutná.
mam priatela, a on je presný opak. pozna cele mesto, moze ist von sam a v kazdom pube stretne kopu znamych,, mna to frustruje, neviem, co mam robit.

crazzzy

hej mam, to som rada.. ale aj tak ma t hnevá, nepaci sa mi ze mam len jeho, teda nie ze by mi nestacil...ale aj on napr sem tam ide von s jeho kamosmi, a ja vtedy som sama. nevadilo by mi ak by som bola v piatok vecer doma ak by som chcela. mne vadí, ze nemam na vyber. a ty mas kolko rokov?

kayla

Huh, to si mozme podat ruky! :-/...Toto akoby si mi z duse napisala! Ja mam znamych, ale su to iba znamy, nic viac...kamaratiek naozaj nemam vela, z toho niektore byvaju po okolitych dedinach, takze sa skoro vobec nevidame...tie co uz pracuju nechodia takme nikam bo sa im nechce, ostatne su porozhadzane na vyskach hore dole...najlepsiu kamaratku mam v anglicku a uz ma babo, a vacsina kamaratiek travi cas so svojimi partnermi, najma piatky a soboty, to je hroza :(...Ja priatela nemam, takze ma naozaj zerie nuda :(. Proste, naozaj, ani sa nenazdas a prides na to, ze tych kamaratov spocitas na jednej ruke...a najst si novych skvelych kamaratov nie je tak lahke...tak si vies predstavit ako sama sa mozem citit obcas ja, ty aspon priatela mas :)

crazzzy

mam 19..
a hej efe, chapem ta, mas pravdu. ja nepotrebujem cely zastup znamych, ale nejaku partiu, par kamosiek, nejakych stalych... mam pocit ze ked som si nenasla nejake trvale priatelstva doteraz, tak to bude stale taketo iste:((

crazzzy

vies, mam par kamaratok zo zakladnej, ale to su vsetko take typy ze maju svojich kamosov inde, a s nimi sa stretavam raz za cas... zo strednej podobne, smee take roztrusene, s nimi by sa aj dalo, ale velmi tazko sa nejak zladit, ja mozem skoro vzdy ale kazda si nieco najde... :(

a ked tak nad tym uvazujem, mne by stacila nejaka jedna, dve naj kamosky, nieco take ze je podobna ako ja, zaluby a pod, chapes.. to by bolo fajn, ale co uz:( asi musim byt taka nestastna

efe

No myslím si, že radšej mať 1-2 skutočných priateľov,na ktorých sa môžeme spoľahnúť ako sto známych kvázi kamošov, ktorí sa len tak tvária. Život nie je len o zábave. Pochopíš, keď raz budeš mať napr. rodinu. Nič v zlom, ale myslím, že sa trápiš z môjho pohľadu nad somarinou. Ja tomu hovorím treba preplesk od života aby človek pochopil, čo je v skutočnosti dôležité. Nehnevaj sa je to len môj názor.Pekný večer.

aduliena

Hmm, tak to je naozaj smutné....Žiadne kamošky z detstva, zo školy a tak by sa nenašli? Ja sa našťastie nemôžem sťažovať, kamošiek mám zopár, sme dobrá partia, poznáme sa zo školy a je to fajn...veľa nových ľudí som spoznala práve cez kamarátky, je to taký reťazec v spoznávaní nových ľudí....

crazzzy

no hej, snazim sa, lenze on ma vacsinu samych chlapcov.. to je iné.. ale je to fakt smutné, napríklad v piatok vecer, ak by som nemala jeho, tak by som bola rada ak by sa mi podarilo raz za dva mesiace zohnat nejaku kamosku alebo segru na disco:(

aduliena

Prečo sa potom nezoznámiš s priateľovými známymi? Veď keď ideš s ním von,tak sa môžeš baviť aj s ostatnými, nie? Napríklad keď jeho kamaráti majú priateľky, ty sa môžeš zoznámiť a baviť s nimi....