MUZI CO VY VLASTNE ZIADATE OD ZENY VO VZTAHU ?

barbinka

nezainteresovana: troška od veci,ale dobre. kamosa sa tu nikto nezastane, takže zrejme si kamos vytvoril ďalší nový nick. neriešim ťa. si prečítaj pár tém a potom zistíš, čo je kamosko zač. a nemám fejku, neviem odkiaľ si to zobrala. zatože si myslím, že je to najťažšia škola, tak to neznamená, že ju mám ukončenú. kamosko nejako ti nič nevychádza.

fraisee

barbie:
ty mi pripominas jednu moju spoluziacku. ta stale omiela dookola to iste. frontman ci kamos ci ktokolvek to je, je jeho vec ci sa prihlasi pd 50 timi nickmi a ak si si nevsimla, robi si z teba srandu.

kamos

nezainteresovana,

oplzle nadavky ziadne neboli, preto sa nedaju najst. Barbina je uz hotova z nasich pravdivych argumentov, tak to asi vzdala. Bolo nacase. Ona tu uz toho popisala-raz bola psychologickou, raz informatickou, inokedy fitness trenerkou. Proste zakomplexovany mozog si vymysla same nezmysly.

kamos

Neopakuj vsetko barbina. Skus vymysliet aj nieco sama. To by ti asi slovo mysliet muselo nieco hovorit, ze ano. Co som komu urobil?

nezainteresovana

omg, to co tu riesite?...vymente si mailove adresim,alebo icq a tak si podiskutujte, toto forum je urcenen na nieco ine...
no a pokial viem, tak nie je zakazane, vystupovat pod viacerymi nickami...ip adries poze mat viec, sak moze mat doma aj 5 pocitacov...hmm..a nieco pre barbinku, vo viacerych temach som si vsimla, ze mas chut sa hadat, niekomu nieco dokazovat..aku to mas skolu?..informatiku na fejke?...najtazsej skole aku poznas?..ja mam tiez kamosku co robi v oblasti informatiky a pomaly nevie zapnut komp...frontman/kamos, k tebe, ci vam nemam co kriticke napisat, dako som nezaregistrovala tie oplzle prispevky, ktorymi nas obohacujes/obohacujete

kamos

Cha cha cha. Tak vidis-topiaci sa aj slamky chyta, zasa trefa do cierneho. Hadam mi len nechces hovorit komu mam pisat a komu nie-to je ak si si nevsimla ciste moja sukromna vec.
To ze robis na informatika radsej nikomu nehovor.