Co ak som v tom?:(

Príspevok v téme: Co ak som v tom?:(
linduška

takze prvy sex som mala pred menstruaciou ale nechranili sme sa on je skuseny takze do mna to enslo druhy bol hned po menstruacii a nedavno asi pred tyzdnom prvy krat s kondomom...no slo to tazko pretoze pre neho i pre mna to bol nezvyk...skoro sme sa vzdali a nechali to tak....bojim sa ze som tehotna aj ked vtedy ked sme boli spolu bez ochrany by som mala mat pravdepodobne neplodne dni..ale zevraj to je blud tak neviem...20-23.6 mam dostat kramy ...strasne sa bojim a vkuse nato myslim..bolia ma prsia...a kedy to zacne na zene vidno ze je tehotna?..po kolkych tyzdnoch?...neviem ci si mam test zrobit skor ci mam pockat este an kramy..alebo ist ku gynekologovi...myslim ze gynekolog je istejsi...no neviem ci mam cakat..lebo ja si akzdy den laham do postele s tym ze co ak budem tehotna..a co potom....:(

utopia

Na plodné dni sa nikdy nespoliehaj. Ja som otehotnela 3 dni po kramoch a neurobil sa do mňa. Tehotenstvo vidno,komu ako..Niekedy ani do piateho nieje vidno bruško. Počkaj radšej do kramoch a uvidíš,či prídu,lekár to ešte v takomto začiatku asi nezistí. Začni brať antikoncepciu a máš to isté,bez stresu a možete naplno.

skfernjk

Tehotna nemas byt z coho pokial sa neurobil do teba a aj keby sa urobil tehotn abyt nemusis..dievcata prosim vas uz tu prestante tolko stresovat zbytocne......nie si tehotna tak mozes kludne spavat

b&d&b

ja si myslim ze na sto percent nie si tehotna..prsia ta bolia preto lebo mas dostat kramy hlavne nestresuj a nemysli na hluposti lebo zo stresu ich ani nemusis dost

leila_

Podla mna dost mala sanca, ze by si bola tehotna ... ale pre klud si urcite urob test a ak mas nahodou cestu na pravidelnu prehliadku k lekarovi, chod k nemu, usetris stovku a bude to jasne nie na 99%, ale na 100%. (p.s. ak to bolo z lasky, tak vsetko urcite zvladnete, aj pripadne babo. drzim palce)

linduška

a esteze mam 16 taham na 17...tak prosim vas ziadam rady a nie ponaucenia ze som mlada na sexovanie a take...bolo to z lasky a nic nelutujem len sama som este dieta aj ked on ma 18...no na rodicovstvo pripraveny niesme...