problem prosim poradte ktokolvek

Príspevok v téme: problem prosim poradte ktokolvek
devil

zdravim, mam 16 rokov a mam neviem ci maly ale aj tak problem. na semennikoch sa mi zacali objavovat male pupaciky podoba sa to na akne, ktore mam dost vyrazne aj na tvary, neni to nic dolezite?? pretoze to postupuje pomaly hore az pri predkozku a trochu ma to stekli. zmizne to same casom alebo som na nieco alergicky?? o pohlavnu chorobu by nemalo ist lebo som zatial nemal s nikym nic. poradte prosim dik

namdam

strasne rada by som dala nejaku radu, ale som schopna len strasneho smiechu, po tom, co pises, ze mas na semennikoch vyrazky a nejaka slecna ti odpise, ze su po menstruacii :D:D:D .. ak to bola ironia, tak dost dobra .. a ak nie, tak to potom nie je vtipne, ale smiesne, ako niektori ludia rozmyslaju :D:D

ZyxerkA

linduska- infekcia po menstruacii? =;DDD odkedy maju muzi menstruaciu? =;D

ak su tie vyrazky male a biele,, je to normalne- a vacsinou to mavaju mladi chlapci, ktori maju na tvari akne. nie je to vobec ni vazne, i ked nepeknee na pohlad.

dd

to ci to je vazne alebo nie, Ti vie s istotou povedat len doktor..takze byt na Tvojom mieste by som radsej zbehla za nim..nikdy nevies, co sa Ti kde moze "vysomarit"...

linduška

moze to byt exem alebo cokolvek ine....alebo infenkcia...po menstruacii...malo by ti to zmiznut si myslim..pockaj a ked ti to nezmizne zajdi za lekarom..no podla mna to nieje nic vazne :)