zlý syn

Príspevok v téme: zlý syn
lea

neviem ako mám začať, mám trápenie so synom, má 19, nedokončil školu, vyhodili ho v 3. ročníku, teraz sa fláka, sem tam aj niečo robí, odsťahoval sa od nás , vraj nás nemôže počúvať , keď sme sa s manželom snažili ukázať mu správnu cestu, nedal si povedať , ja mám z toho zdravotné problémy , nedávno mu prišiel list od nebankovej inštitúcie že si vzal požičku 20.000 Sk , a podstúpili to exekútorovi , my sa bojíme, čo bude ďalej, odhlásili sme ho z trvalého pobytu lebo aj doma nám mizli veci keď nás prišiel pozrieť manžel ho nechce ani vidieť,ale mňa ako matku to trápi ...ten dlh mu bude rásť a bojíme sa aby sme to my nemuseli platiť ... nevieme čo robiť ... poraďte prosím

kydajtenamna

anis a necuduhjem za takychto synov... v minulosti boli deti vychovavane k lepsiemu spravaniu, neboli take rozmaznavane,......a dnes? v skole ked si ucitelka dovoli zvysit hlas na nejake dieta tak v tom momente su na skole jeho rodicia a dobre ze ucitelka nejde do basy. Deti su rozmaznavane, drze a potom to vyzera takto. Kludne sa urazajte, je to len moj nazor. Ako slbooda a toto vsetrko berem...ale aj to musi mat nejake hranice..lebo ked sa clovek "pusti z uzdy" tak ho je velmi tazke zastavit.
Toto mam z vlastnej skusenosti. Poznam jednu osobu (ktoru samozrejem nechcem menovat), ktora ma 17 rokov, s rodicmi sa neznasa, ukradol ten clovek zlato od kamaratky priblizne za 200eur, peniaze rodicom kradne este aj teraz, vsetkych len klame (falosna osoba), na vsetkych nadava, nic pre tuto osobu nie je dobre. Nechce nic robit ale peniaze chce. Ked niekto s nou nesuhlasi, hned je to najvacsia p**a, vsetkych by iba riadila, mysli si ze je najvacsi pan na svete.
A myslim si ze takychto mladistvych je viac.

Takzer ak vam mam pravdu povedta - je to vasa chyba. Neda sa vyhovarat na gteny ani na nic take: Bud sa toto vsetko deje zlou vychovou ( rozmaznavanost, neautorita rodica,....) aelbo ze ste na to dieta jednoducho nemali cas, pretoze ste zarabali peniaze aby ste mu mohli kupit najnovsiu hracku a dat ho do najdrahsej a najlepsej ( samozrejme sukromnej ako je dnes hitom) skoly.

nešťastná

aj ja mám problémy so synom, má 22 , nerobí, stále má nejaké dlhy, ukradol svojmu bratovi 50 Euro, oklamal ho že mu kúpi telefón, nemohli sme to už vydržať a vyhodili sme ho z domu. Snáď dostane rozum...

lea

odloženú tému teda otváram, poinformujwm Vás čo saudialo, alenieje to nič dobré , syn je v base zadrobné krádeže v obchode, neviem prečo to robil, nebol na to odkázaný, bolo to 3 krát, predtým mal vraj podmienku ale nevedel o nej, až keď boltam mu prišlo zo súdu,neviem ako ďalej, je mihrozne z toho, ako si pokazil život,možno ho to napraví

dada

:-o ja tiež pracujem , z domu,a nelepím obálky a pod., je to seriozna práca na urovni, a žiadaná, čo sa na tom čudujete, je to bežné, nie až tak ale je

tina

kamilka poraď mi nejkú prácu z domu, rada by som také niečo lebo mám ešte malého a neviem s pohnúť od neho

tina

mimiska, môj syn má 20 rokov, niekedy sa neozve aj 2 týždne, potom zavolá že je OK , precuje ale iba brigádu má ni na zmluvu, tak neviem čo e s ním teraz, bojím sa o neho lebo som jeho mama a vždy mu budem pomáhať, to je logické, m,anžel však necche, začalo to v 3. ročníku na strednej ani ju nedokončil, povedala so mmu že j umôže dokončiť ale nechce.

zytta

Moj brat je taky isty.. isty cas aj dost bral drogy a hral automaty. Rodicom ukradol zlato v hodnote 300 000.- a peniaze v podobnej sume. Ma 23 a doteraz mame kradne z penazenky. Rodicia su bohaty, tak minule ho prichytili jazdit opiteho, zobrali mu vodicak, potom ho zase prichytili opiteho bez vodicaka, mama platila pokutu 15000. Ucty za telefony ma ako podnikatel za 6000.- A nasi len platia a platia a vytiahnu ho z kazdej sracky. Je to ich chyba, lebo ine rodiny by uz nemali co do ust. Je doma a mame strpcuje zivot. Otec ho zamestnava na stavbe blizko domu, takze aj tak ho maju na krku. Moj otec je tiez riadny osol, len ho ponizuje, ziadne sebavedomie, ci otcovska laska. Brat trpi nizkym sebahodnotenim a ma fobiu z ludi len kvoli otcovi..