VPLYV ANTIKONCEPCIE na zeny

rrrsss

brala som to asi dva roky, potom chvilu prestavka a znova takmer tri roky, vystriedala som asi tri rozne znacky ... nalada bud zla alebo este horsia, neschopnost tesit sa z inak uzasnych udalosti, malo to negativny dopad aj na lubrikaciu a prezivanie peknych chvil, caste bolesti hlavy, obcas divna bolest v zilach ... a co vam takmer ziadny doktor nepovie, nikdy neviete ci vdaka tabletke nedoslo k neusadeniu uz oplodneneho vajicka, cize nebadanemu potratu vasho dietata (to je jeden z mechanizmov ucinku hak) .. to si ale musi zvazit kazda sama, ci s takouto informaciou moze kludne spavat

wala

moja skusenost:fuj uz nikdy by som to nebrala:D...citila som sa prose prazdna akoby som ani nezila, depresia nonstop pocas pol roka ked som to brala...proste som si sskratila zivot o pol roka lebo som z neho nic nemala...

moniqa87

na mna nema hak ziadny vedlajsi negativny vplyv, spravanie normalne ako aj predtym a vsetko, no problem...
s DESmodkou uzivame tu istu hak... ;-)

12345

Ja antiku idem vysadit..Som sami hormon,lezie mi to vyse hlavy..ziadna chut na sex, nemam uz ani orgazmus ktory som kedysi mala stale a mam toho isteho patrnera..proste blaaaaa. Citim sa ako umela nefunkcna babika

utopia

Ja som kedysi brala a nevidela som žiadny rozdiel,v ničom,ani správanie.. Dokonca som chcela vysokohormon. aby som mohla aspoň pár kíl pribrať a ani kilo naviac,tak som prestala.