Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

25 rocny impotent?

Príspevok v téme: 25 rocny impotent?
sunnygirl333

Moj priatel ma 25 rokov, intimne spolu zijeme takmer dva roky...pred dvoma mesiacmi zo dna na den stratil "potenciu"..teda nepostavi sa mu pohl.ud...chut na milovanie ma, tuzba a vasen mu tiez nechybaju...tak nevieme prist na to, kde je problem...ak sa mu aj "postavi" ...castokrat je to po dlhej intenzivnej masazi, ale ajtak nie je dostatocne tvrdy na vykonanie pohlavneho styku...stretli ste sa niekto s niecim podobnym??..od coho to moze byt??..moze byt za tym nejake ochorenie??..poradte..diky...

lubos timko

ahoj.mozno sa mi budes smiat ale ja mam podobny problem.tiez som niekedy bral anabolika a teraz mam tiez niekedy problem s potenciou.tiez sa mi casto stava ze sa zobudim cely mokry a tak.asi tiez zajdem do lekara

kamoska

tak možnože,keď tak usilovne cvičí 6x do týždňa, tak sa mu krv nahrnula do svalov a potom chýba inde.....to mal byť pokus o vtip....sorry-.....a on to čím zdôvodňuje...bavíte sa o tom?

sunnygirl333

ano...mate pravdu...zacal chodit do posilovne, lebo ja som to navrhla...zacal priberat, hlavne do brucha a vyzeral ako pavuk s velkym bruchom a chudymi koncatinami...tak som mu navrhla to cvicenie a robi to koli mne no a kedze ho to bavi, tak aj koli sebe..on uz pred nejakymi piatimi rokmi cvicil, vtedy nabral vyse 20kg...do svalov...teraz posobi skor tucnym dojmom, zatial nie svalnatym a vysportovanym...

kamoska1

suhlasim s kamosom...mozno prave kvoli nejakej babe zacal chodit do posilnovne a na zaciatok sa aj tak chodi 3x do tyzdna, viac sa neodporuca uplnemu zaciatocnikovi

sunnygirl333

...a kde by ako chodil???..myslis, ci nechodi za nejakou zenskou??...tak ma kupenu permanentku..tak dufam, ze chodi tam...a na milenky by bolo si skoro :))...to vylucujem..keby aj tam predviedol taky vykon ako somnou doma...tak neviem, neviem...