Nočne mory?

Príspevok v téme: Nočne mory?
syberia

mam 4-rocnu dcerku ktora sa mi uz skoro mesiac budi v noci s velkym placom, nevnima okolie ani mna, len place, trasie sa je cela spotena. vyraz v ociach desi aj mna.cela to trva asi 15 minut a opakuje sa to 1 az 3x za noc.bojim sa ci to nie je zaciatok nejakej psychickej poruchy. rano si nic nepamata. rozmyslam aj o navsteve lekara...

nela

Ahojte! Vedel by niekto poradiť, čo so 4,5r dieťaťom, ktoré má už vyše 2roky tieto nočné záchvaty plaču? Tiež je to obyčajne vtedy, keď má veľa zážitkov, je jedno, či sú to pozitívne alebo negatívne zážitky. Prosím poraďte, okrem liečiteľky a feng-shuj, je to aj 10razy za noc. Ďakujem

brunuska

teraz ma tu zas niekto sfukne- ale odporuca sa spat detom ak maju tazke sny pri zapalenej bielej sviecke.samozrejme dobre zabezpecenej. a o com sa jej najcastejsie sniva? odporucala by som psychologa- pri tazkych snoch.

michaelamama

JA SOM MAMA DVOCH DETI,ALE SYN NIKDY NOcne mory nemal,ale 2rocna sasa sa nam zacala budit v hroze a pritom je to mile a usmievave dieta.

bozena 111

Mam 5rocneho syna ktory sa my v noci pomocuje . A este cez den si pospiny slipky stolicou / puknutie do slipkov / prosim o radu

kata kolenicova

Tvojej dcerke chyba detske kalcium. V lekarni sa vsak take neda kupit, aby malo vhodnu vstrebatelnost. A este je dost mozne, ze jej chyba aj Zinok, avsak zinok z lekarne sposobuje u mnohych ludi alergiu. Ak chces pomoct, tak sa mi ozvi na mail.

veronika

ja mam az prilis casto nocne mory niektore asi az pred piatich rokov si pamatam dodnes napr.: smrt ma nahanala po ulici, prepadli nas mrtvoli a zastrelili mi rodinu, (poznate horor KRUH?) dievca z kruh (jej meno je Samara) ma zabila a este jeden...... nejaka prisera muz krizeny z bykom ma chcel zaskrtit ale musel si odskocit na WC (ake stastie) mal na sebe retazi a salal z neho strach az mi slzy tiekli ked som sa zobudila.

mam len 12 rokov a toto ma v noci sprevadza bojim sa tmy a vidim vseliake obrysi a myslim si ze tam nieco je je to strasne........ aj ja som ci talala vo feng-shuj ze spim v zlej pozicii a tak som si premiestnila postel ale je to stale rovnako nic mi nepomaha a tak budem asi cely svoj zivot chodit s lampou na hlave a svietit si na tmavsie miesta pretoze bez svetla asi umriem od strachu

(hmmm..... asi by som mala pozerat menej hororov......)

charlie

náš syn tieto stavy mával tiež. bola som z toho zúfalá a veľmi som sa o neho bála. bolo to v období, keď sme presťahovali.začalo to v novom byte. trošku som začala študovať feng-shuj a dočítala som sa, že nemá správne situovanú posteľ. je veľmi zaujímavé, že po presunutí postele sa všetko zmenilo. chlapček tie problémy nemá. neviem nakoľko sa necháte viesť týmto umením, ale z vlastnej praxe to doporučujem.

mary2

mám 8 ročného syna, už teraz to nie je taký častý jav uňho, ale v tom veku 4-5 rokov sa nám to stávalo dosť často, reval úplne hystericky aj 5x za noc, nijako som ho nemohla prebrať, aj som svietila aj kričala, musela som ho poumývať studenou vodou a ráno si nepamätal vôbec nič, všimla som si že to býva vždy pri väčšom vzrušení počas dňa, keď sa napr. z niečoho veľmi tešil alebo sa niečoho naľakal, ale aj mi niekto povedal, že to mávajú deti , ktoré sa narodili pridusené, už z toho vyrástol ale občas sa nám to ešte stane, asi tak

miksi

ahoj syberia,moj maly bratranec mal ten isty problem.Boli sme s nim u ludovej liecitelky a je to prec.
Neskusala si take nieco?