Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusene damy poradte mi.

Príspevok v téme: Skusene damy poradte mi.
eli 75

Je to trosku neobvykle, ale s priatelom sme spolu 2roky a doteraz bolo vsetko v poriadku.
Problem je, ze moj priatel zacina byt nespokojny co ta tyka nasho sexu. Ocakava nieco nove a pomaly ho prestavam rozumiet co by to malo byt.
Uz som vyskusala eroticke hry, sexy spodne pradlo, striptiz ale to mu akosi nestaci.
Mozte mi poradit co maju muzi radi pri sexe?Vela skusenosti nemam.
dakujem za kazdu odpoved.

brigadnik

ja si myslim ze ak sa tvari nespokojne alebo to dava zretelne najavo tak vie konkretne co chce mozno je to len nejaka malickost ale nechce ti to tlacit nasilu, mozno sa hanbi, ale ocividne niesi frigidna a nebude ti vadit ze nieco chce... tak sa ho kludne spytaj, povedz mu "milacik, dnes pre teba urobim cokolvek" a on si to vyziada... :-) moj tip

xxxy

hm, taaak to by si sa mala ozaj priamo jeho opýtať, čo očakááva a čo chcee...aalebo napr. skúste novú polohu, niečo ozaaj super a zaujíímavee...napr. na www.polohy.cz

utopia

Opýtaj sa jeho. Vieš čo je pre jedného sexi,pre druhého nemusí byť. Myslím že nieje hanba sa opýtať,ked máte spolu 2ročný vzťah,čo a ako si predstavuje a ako by ste mohli ten sex.život si vylepšiť.

marisssa

no co viem, tak skoro kazdy chlap tuzi po trojke - dve baby a on.nech sa citi ako kral!:-D
aj priatela to laka, len nejako nemozme najst tu druhu:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.