Niekolkomesacne padanie vlasov - da sa to zastavit?

Príspevok v téme: Niekolkomesacne padanie vlasov - da sa to zastavit?
curlyhair

nechudnem,nedrzim dietu,neprekonala som ziadnu vaznu chorobu,nie som ani v strese,naopak zijem zdravo,pijem vela tekutin a cez to vsetko mi uz asi 5 mesiacov neustale padaju vlasy.riesila som to najprv uzivanim zinku,potom komplexnymi tabletami proti padaniu v.,roznymi samponmi a vodami,kt.sa vtierali do pokozky.a vysledok?ZIADNY!mla som huste vlasy,ale teraz sa hanbim ich mat rozpustene,pretoze su neuveritelne riedke.nepomohla mi ani kozna lekarka.takze hladam pomoc vsade,kde sa len da.ak ste niecim podobnym presli,co vam zabralo alebo pomohlo?viem,ze je tu o tom mnozstvo tem,ale chcela by som nieco konkretne a osvedcene s cim mate skusenost,dakujem

ella84

ahojte kedze patrim presne k tym komu z nicoho nic zacali vypadavat vlasy rada by som sa spytala co vam pred rokom pomohlo...pretoze viem ze poznate tu zufalost tak prosim pomozte...diky mne pada tak denne 300 vlasov a na bokoch uz nemam skoro nic
navstivila som vsetkych lekarov a vsetci ze ztoho to nebude...tak neviem beriem vitaminy jem vsetko a neviem co dalej robit....

alfiena

mne padali denne stovky a stovky vlasov len ich pocas dna zo mna kamaratky oberali a taktiez beriem HAK (asi je to tym) ale pred 1,5r zacala som pouzivat KLORANE QUINORAL tabletky a vyrazne sa mi zlepsili vlasy padanie sa obmedzilo a kvalita vlasov bola viditelne lepsia nabrali lesk a zivsiu farbu. je potrebne ich ale uzivat dlhsie ja som uzivala po 6 mesiacov potom mesacna prestavka a opat 6 mesiacov dnes uz 2 mesiace neberiem a som opat tam kde som bola... vsade chumace vlasov okolo mna. asi si ho pojdem opat kupit...

svetlana6

baby ak mate trosku penazi nazvys skuste aspon 3 mesacnu kuru s kapsulami Revalid. ja som mala velmi dobru skusenost (tiez mi zacali znicoho nic padat vlasy- a pomohlo)

kixinka

tana ja som na tom presne tak isto..kedysi som mala krasne vlasy ale ako fakt..take pod prsia a pevne huste a ako som zacala brat antiku za rok sa mi vlasy olamali na dlzku po plecia a asi tretina mi ostala z nich aj to vsetky polamane..newiem to zastavit :( stale sa skracuju som z toho zufala presne mam to co ty chodim po ulici a kazdemu ticho zavidim ich vlasy :(

xyis

mne padaju vlasy uz 10r. a nic nepomaha. presla som vsetky mozne oddelenia, vysledky ok a vlasy stale padaju. na jesen a na jar je to neunosne. ale zas na druhej strane pozitivne je ze aj dorastju. som tomu velmi rada, ale aj tak si ich neviem poriadne upravit. su jemne a padaju. kazdopadne mam extremne mastne vlasy co mam dedicne a vraj mastne vlasy padaju viac tak som sa s tym uz zmierila. som vdacna aspon za to ze rastu!

tana strapacova

No ja som na tom presne ako VY. VYsadila som antiku a vlasy zacali strasne padat. Mala som ich pod plecia atak som to strihla uplne na kratko. Stratilo pre mna vsetko cenu. Ani dobra postava ani kariera a ani priatel mi nevedeli pomoct. CHodila som ako mrtvola. Nebavi ma zivot.Kazdej babe pozeram na vlasy a ticho zavidim a spominam na tie moje. Kozar a vsetky vysetrenia mam v pohode. Pochodila som snad vsetky oddelenia ake sa daju a pojedla vsetky doplnky ake sa len daju a vodiciek som navtierala hadam ocean. Teraz som sa s tym zmierila. Beriem sa taka aka som a zrazu ako zmena v mysleni sa to zastavilo. Neviem ci to nema nieco spolocne s tou HAK alebo co ale teraz snad len dufam ze to dorastie. Vsetkym drzim palce a prajem huste hrivy a kopu zivotaschopnych vlasovych folikulov. Tana Strapacova

curlyhair

jeeej:-)strasne pekne dakujem...aspon niekto sa nado mnou zlutoval;)
vyskusam tie zihlav.odvary urcite.
no kozna mi dala nejaku tinkturu,kt.som si vtierala kazdy den do vlasov..avsak bez vysledku:(
co sa tyka zubara-mam vynikajuce zuby,ziadny kaz,ci blomba,ani nic,na preventivnej som bola asi tak pred 1mesiacom
co sa tyka gynekologa-tiez je vsetko ok
nedavno som vsak bola u endokrinologicky,ale neviem,ci mi nieco je konkretne,bola som na sono a ok,este 10.7. mam dojst tak uvidim.
takisto sa znovu chystam ku koznej,takze sa jej rovno spytam na tie lieky z rakuska i na ten dusik,pretoze o tom som este nepocula:/uvidime...akonahle nieco lekari zistia,dam vediet:)som rada,ze nie som jedina s takym problemom...DAKUJEEEEM!

66666

ahojte,tak to mate vsetci pravdu,aj jasom este celkom mlada mam okolo 30 rokov,za sebou 2 pôrody posledný pred 6 rokmi,doteraz my vlasy vypadavali,ale nebolo to až take strasne oproti tomu co sa deje asi 3 týždne.Ja mam vlasy mastne umyvam si ich každý večer,ale hlavne ked si ich česem tak to je strašne,pravidelne pijem Zinok od RNG a tiež probiotika,
ale nic nezabera,poradte mi n ato nieco,ako tak čitam aspon vidim že nie som sama,a nechcela som vytvarat novu temu......a stalo sa dakujem Vám..Budem rada ak niekto nieco napise,pripadne pomôže radami.....a tiež b ysom bola rada keby napisal RNG ,nakolko mu verim pretože jeho probiotiká su zazracne na plesne.mykozy..Citala som otazky na RNG a tam su vlmi vela chvali na jeho osobu.... naposledy pani 959,ktorej dlhu dobu radil a pomahal..ak si tu RNG napis...nejaké tvoje produkty..dakujem

minnie mys

No ja si myslim ze tymto problemom trpi spusta zien :(...Mne tiez neurekom padaju vlasy, nechapem preco...uz som vyksusala tiez vsetko...zinok, doplnky, aj tekuty dusik (ano pouziva sa pri padani vlasov, efek = NIC) atd...snazim sa jest zdravo...ovocie, zelenina, malo blbosti...cvicim...nemozem povedat ze zijem bez stresov, lebo tych je obcas hojne, ale nic vaznejsie...a som este velmi mlada na to aby mi takto padali vlasy...ale to bude asi dedicne, lebo mame tiez padaju, a babke tiez padali...sa bojim ze za 10 rokov, budem mat na hlave len par vlasov ako nejake strasidlo...najhorsie je to ked si umyvam vlasy...otras uplny...pritom mam pekne vlnite vlasy, takaaa skoda :(...coby som nedala za obrovsku hrivu...ked ma baba perfektne vlasy, tak vyzera takmer cela uzasne, pretoze huste vlasy robia vsetko...naopak moze byt pekna baba, no ked ma nahovno vlasy, tak tak aj vypada :(