Make-up Gabriela Salvete

megy10

Mne raz dala kamoska vyskusat make up GS, ale otras, horor, bola som oranzova, flakata nic neprekryl, teraz mam max factor a som velmi spokojna, ale nedam dopustit na make up tiez lacnejs manhatten je s pudrom a vydrzal dlho.

:))))

mirka 23 je asi velmy mudra a vsetko vyksusala :D vychvaluje loreal ale mne osobne tato kozmetika nesadla mala som sice len špiralu a hydratacný krem :D ale jak som sa z neho vyhádzala no hroza :D ... a pozuživam kozmetiku gabriela salvette, AB,popripade astor ale to málo a som velmi spokojna :) asi je moja plet lacna a alergicka na drahe výrobky :D, ale mudrejsia jak mirka a takymto sposobom ma nuti nevyhadzovast peniaze za reklamy, dovoz a nenažrancov :D

kape

podla mna ten make-up nebude az taky strasny so max factor to asi porovnavat nemozes,ael ak by si pouzivala rimmel alebo miss sporty tak by ti mal sadnut

sonkaaa

ahojte ja by som sa tiez chcela vyjadrit k tejto teme skusila som make up vichy nic moc to nebolo ani miss sporty mi nevyhovoval a najspokojnejsia som s loreal lebo mi fakt nerobi nanosy. nechcem teraz vyzniet hlupo ale aj ja som si myslela ze vsetky make upy su rovnake ale fakt nie su a rozdiely su viditelne. od GS som mala puder bol otrasny hrozne smrdel mal zvlastnu konzistenciu otrasny obal a bol hrozne oranzovy ako pomaranc len pre porovnanie puder mi vyhovuje rimmel lasting finish

jaja

no mirka ved ja ta vobec nenutim kupovat si ani jednu ani druhu kozmetiku...aj ja pouzivam spiralu masterpice max a puder mam z oriflamu ...proste pouzivam to co mi najviac vyhovuje...a nezakladam si na cene lebo viem ze aj niektore lacne veci su dobre...=)

mirka 23

Jaja, Vichy je síce drahá kozmetika, ale je to humus, chémia.
Viem že v USA je táto kozmetika lacnejšia, ale ja s tým nič nespravím a za kvalitu si zaplatím a dám do vrecka aj slovenským distribútorom a nebudem si kupovať GS ani Vichy.

jaja

boze baby ved sa nehadajte...naozaj je pravda ze kazdy ma svoju oblubenu znacku a je tiezz pravda ze nie kazdy si moze dovolit loreal zepter max factor...mirka mozno ano a ivonka mozno nie...aj podla mna je niektora kozmetika dost draha moja kamoska si kupila vichy za asi 700 sk nepamatam presne tak sa vyhadzala a spuchla ze ked som ju videla tak som sa zlakla a potom si kupila daky make up za 200 sk a uz si iny ani nekupi takze je to aj v tom...to vsetko je diskutabilne ...ale aj ja by osm si chcela kupit puder od GS

ivonka22

vies co Mila Mirka23?? take ako si ty mam najradsej. ved to je kazdeho osobna vec aky makeup pouziva. Ty mas svoju oblubenu znacku, niekto iny ma rad zase inu znacku. Da sa to povedat aj normalne. Povedz, ze tebe nevyhovuje, nie hned ked si vyhrabala tuto temu a aka je to sitna kozmetika. Sak ale ty si kupuj svoju kozmetiku, je kvalitna, ale zbytocne ju preplacas...v USA ju dostanes ani nie za polovicu...haha, zarabaju na tebe dobre slovensky distributori, ale tak ked to tebe vyhovuje vsetko je ok cicus:)