Točenie hlavy a závraty

helenka07

Dobrý deň mám často točenie hlavy a závraty(ako keby to bolo padanie do tmy)..je mi tak divne( hlavne v hlave..keď sa mi miestami točí)...nemáte podobnú skúsenosť.., prípadne, čo by mohlo pomôcť..ďakujem

s335

Cavte.mam podobny problem. Mam 2 roky vysoky ocny tlak, beriem nato kvapky a tlak sa mi ustalil maval som z toho zavraty ale preslo ma to. Teraz v poslednej dobe(asi tak 2 mesiace) mavam kazdy den silne zavraty a striedajuce sa navaly tepla. Mam pocit ako keby som bol opity, nimam len polku toho co sa okolo mna deje. Ale hlava ma neboli. Mavam to najma v skole doma vobec nie. Pomaha mi ked sa akokolvek ochladim. Dnes som boll u neurologa pretoze mam nezrasteny jeden stavec a myslel so si ze mam zaseknutu miechu. Povedal mi ze to mozem mat s pocitaca, z toho ze zle spim a ze mozem mat zuzene cievy na krku co mi vedu do mozgu. Pojdem na Ct a ultrazuk. Uvidim co bude dalej.

raidyM

ahojte aj ja mam problemy s tocenim hlavy uz asi 3 roky....bol som na roznych vysetreniach,ale vsetko bolo ok...tak som sa sam pytal na neurologiu a odtial ma poslali na dalsie vysetrenia a nakoniec som skoncil na masazi s krcnou chrbticou.Pomohlo mi to no len na chvilu,ak velmi vytocim hlavu do strany,tak sa mi hned toci aj ked si lahnem ...vzdy musim najst to spravne miesto aby sa mi hlava netocila..mam obcas aj rychly pulz..zatial prezivat zo dna na den:D

RNG

Staticka elektrina sa tvori trenim roznych izolacnych povrchov. Zvysuje sa najma v zime, ked je sucho a s obuvou a satami,ktore su vyrobene z plastickych hmot a gumy, silne izolacne
Striedave polia vytvaraju u casti ludi nervove poruchy, najma ked su velmi blizko, ako elektricke deky a podlozky. To vsetko je zahrnovane pod nazov Elektrosmog.
Jedina ochrana proti tomu je alebo sa takym spotrebicom vyhybat, co maju silne ziarenia, alebo nosit saty, ktore to tienia(Faradayova klietka)

l g

tiež so m mával závraty . hlavne ked som sa otočil na lavu stranu. spím už 8 rokov na pravej. sebakontrola aj po 5 poldeci... trvalo to občas aj 3 mesiace. odkedy sa neotáčam na lavu stranu mám pokoj. u doktora som nebol . v živote mi ani krv nebrali a to mám 39r.

lekar

nie je vyšetrenie ako vyšetrenie- dolezite doklane ORL a neurol vyš. a hlavne lekarovi presne popisat zavraty- napr.ako dlho ako casto...

jožkoivka

Zdravim, kupili sme tuto podlozku, po 3 och pouzivaniach som zacala elektrizovat coho sa chytim, tak ma kope: pocitac, klucky na dverach, ludia, radiator, ... V noci som spala na podlozke, na stupni 1 a som sa zobudila na zavrate, ako keby som mala 2 promile v sebe, manzel spal pri mne a taktiez mal tieto zavrate, ked sme podlozku vypli zo zasuvky a dali prec z postele spali sme bez problemov az do rana. Co to bolo? Preco? Vie mi niekto poradit? Neskodi tato podlozka? Mozeme ju vobec este pouzivat?

mamča

ahojte aj ja sa chcem podelit o moj npribeh aj mne sa točieva hlava a prave teraz trva to asi tyžden a mne to robieva ked sa vonku mrači a hlavne na jesen v lete je mi dobre ala ked sa vonku mrači je mi hrozne zavrate bolesti crbta a tak Niekedy sa mi nechce ani žit len preživam.