Točenie hlavy a závraty

janulienka2410

ahoj, mám také isté problémy ako ty - 0915 603 289 a presne teraz to budú tri roky. mám aj problémy s rýchlym pulzom inak všetko ok. mám 26 rokov. ozvi sa mi na email janka2410@centrum.sk

Nikushka1

Nežijem.. mám presne taký istý problém ako ty... ibaže ja som ešte nebola na vyšetreniach.. zajtra mam pochodiť očné, neurologiu a pak CT-hlavy a endokrinologiu.. a aj sedimentaciu mam na zajtra.. taq keď mi z toho nič nezistia tak sa asi zblaznim.. ve´d.. teraz ledva sedim na stoličke.. a to mam len 20rokov!!! :´( som zufala,lebo nedokažem nič robiť.. a v noci je to ešte horšie ... citim dvojasobne točenie,nemožem spať, trpnu mi ruky, problemi mam aj s dychanim aj so srdcom, ako keby sa mi cely organizmus rozpadal.. prosim Vas.. ak tu chodí na stranku nejaky odbornik,nech mi podla možnosti odpiše na Nikuskha1@azet.sk .. vopred ďakujem

klum

Mas dostatocny prijem tekutin a hlavne jedla? Pretoze mne sa minuly rok cele leto tocila hlava z toho ze som poriadne nic nejedla ale moze to byt aj nizkym tlakom, hocicim je to len objektivny priznak ktory moze suvisiet s hocicim.

Nežijem

Dobrý. No ja mám probmémy s točením hlavy už veľmi dlho,respektíve 3r,:(,sú dni,kedy nemôžem ani von ísť,lebo sa mi nedá a mám strach,že sa niekde zrútim. Ráno sa zobudím,len oči otvorím po prebudení a už hned viem a cítim,že aj po ležiačky sa mi točí hlava,som slabá. Bola som už na všetkých možných vyšetreniach,nikde mi nič nenašli,bola som aj na endokrinologií,či nemám náhodou štítnu žlazu,no je pravda,že mi zistili že ju mám trošku zvýšenú,ale lieky nemám,že by to bolo tým?:(,meriam si aj doma tlak každý deň,mám ho kolísaví,raz nízky,raz trošku vyšší,ale väčšinou nízky. Užívam lieky len na srdce,kvôli zrýchlenemu tepu,Isoptin 2ráno,2 večer tabletky. Tieto stavy čo ja mám ma veľmi obmedzujú v mojom živote,:(,už som úplne bezradná. Môj obvodný MUDR.,ked k nemu idem,čo sa už aj hanbím zato,že mu hovorím dookola to isté,mi povie to isté stále,piť veľa tekutiny,mať veľa pohybu,lenže ako sa môže človek pohybovať,ked sú dni,ked ledva usedí na mieste,nie to ešte stáť a hýbať sa. Neviem čo mi je,akú mám giagnozu,som už s toho sama zničená,:(Sú dni a to veľmi často,dalo by sa povedať,že aj každý deň,kedy sa bojím ísť do mesta,a ked idem,tak mám čo robiť niekedy,aby došla domov a niekde neodpadla,neskolabovala:(((,ved toto predsa nieje možné,aby človeku,žene vo veku 32r,bývalo takto zle a nikde mi nič nenašli,ved to nedáva logiku,človek zdraví sa cíti inak!!!:(,Prosím poradte mi,čo mám robiť,lebo ja nežijem,ja prežívam :(((( Vopred dakujem. 0915 603 289

annniee

Agiatka,
nemáš náhodou nízky tlak?? ja mám presne to isté a ešte sa mi stáva, že vidím čierne machule, alebo vôbec nič a počujem tak tlmene

Agiatka

Prosím poraďte mi, už dlhú dobu sa necítim dobre, som ako opitá, zrazu sa mi zatočí hlava ani neviem kde stojím, len sa pridržím, po niekoľkých sekundách to prejde. Slabé závraty mám takmer stále, mám strach cestovať, či niekam ísť sama, proste necítim sa na to. Už mi to všetko ide na nervy. Poraďte, vďaka

uponahlana

Neviem,ci to tu uz niekto spominal,ale moja skusenost je asi taka...ze mne sa najviac toci hlava a mavam caste zavraty ked nestiham cez den ci aj cely tyzden pravidelne pit,ci jest....casto sa stava,ze dam do seba sotva pollitra vody,a jem len obed. Kludne moze byt pricina aj v pocasi,nemusi to byt hned nieco extra vazne. Ale zase u kazdeho inak,moja mamka tymto tiez trpela od mala, a potom skoncila v nemocnici,naordinovali jej vela tekutin aj nasilu nech pije,a od vtedy ju ani pocasie tak nerozhadze.

pacientka 12

ahoj andelik. Mne robili tiež lumbalku, mam na to velmi zle spomienky, mala som po nej velmi silne bolesti hlavy a zavraty a musela som lezat na jednotke intenzivnej starostlivosti, tak mi bolo z toho zakroku zle. Doležita otazka: ako dlho ležal tvoj manžel po lumbalke ? Po tom zakroku musi ležat 24 hodin vo vodorovej polohe a nehybat sa... inak to može zle dopadnut. Kedy mu robili tu lumbalku ? Leži ešte v nemocnici ? Rada vam poradim, ak budem vediet, sama som si tym prešla... len potrebujem vediet, či po lumbalke manžel 24 hodin ležal a kedy mu to robili ?